Ad Dad

Į SĄRAŠĄ
Miestas Kaunas
Adresas Maironio g. 26
+370 633 96020
www.addad.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

AdDad išskirtinumas rinkoje

Pagrindinė ir vienintelė priežastis yra ta, jog kurdami dizainą mes atsižvelgiame į kliento strateginius tikslus. Nuo prekės ženklo, vizitinių kortelių, naujienlaiškio, brošiūros ar logotipo kūrimo, mūsų talentinga dizainierių komandą įgyvendins kiekvieną kliento poreikį.

Tinkamai paruošta ir išpildyta grafika ir vizualizacijos versle – neatsiejama sėkmės dalis. Kiekvienas verslas turi turėtį unikalų įmonės logotipą, vizitines korteles, kurios reprezentuoją įmonės veiklą ir personalą bei papildomą grafinę medžiagą (VIDEO klipai, reklaminiai banariai ir kt.) jeigu tik tai yra naudinga įmonei.

Logotipas ir grafinis dizainas yra vienas iš pirmųjų ir esminių kirterijų į ką atkreipia dėmesį klientas. Dizainas gali būti naudojamas spausdinimui, vizitinėms kortelės, baneriniai reklamai ir daug daugiau.

Nepriklausomai nuo to, ką mūsų dizainieriai įpareigoti sukurti, pirmiausia turime žinoti tikslą. Mes visuomet siejame mūsų darbo tikslus su aiškiais kliento verslo arba organizaciniais tikslais. Tik vadovaudamiesi šiuo principu dirbame su kiekvienu projektu.

Nepriklausomai nuo užduoties dydžio ar tipo, galite būti tikri, jog mūsų dizainieriai pasiners į pačių tinkamiausių ir geriausių galimų dizainų gamybą. Naudodamiesi naujausiais dizaino kūrimo įrankiais, mes sukūrsime unikalų ir jūsų organizacijai pritaikytą dizainą, atitinkantį jūsų poreikius.

Dizaino ir logotipų kūrimas yra subjektyvus. Štai kodėl, bet kuriame projekte, didelę laiko dalį mes praleidžiame užduodami klausimus ir rinkdami informaciją apie patį projektą ir organizaciją, o tik galiausiai pradedame maketuoti.

Nors manome, jog mūsų sukurti maketai atitinką kliento poreikius, natūralu, jog retkarčiais dizaino maketai reikalauja korekcijų. Tokiais atvėjais korekcijos darbai yra atliekami kaip tik įmanoma greičiau, jog galutinis rezultatas būtų geriausias.

Suderinus dizainą mes dažniausiai suderiname ir jo spaudą, jei klientas to paprašo. Mes taip pat vertiname ir pačio kliento norą ir galimybes prisiimti atsakomybę už mūsų sukurtą dizainą, todėl maketai yra persiunčiami pačiam klientui iš anksto suderintu palankiu formatu.