Logotipų kūrimas Lietuvoje

 

Logotipų kūrimas Lietuvoje

Plečiantis verslui daugelis įmonių savo įvaizdį kuria tiek internete tiek reklamos stenduose. O, kad pasiekti šio rezultato, į darbą reikia įtraukti dizainerius ir grafikos specialistus, kurie sukurs kokybišką ir prekės ženklą atitinkantį logotipą. Išsirinkti geriausią iš daugelio reklamos agentūrų gali būti sudėtinga. Žemiau rasite patarimus, pagal ką išsirinkti reklamos agentūrą ir kodėl logotipų kūrimo kainos kai kur skiriasi kardinaliai. Tad pateikiame Top 10 sąrašą, kuriame rasite dizainerių kontaktus ir apžiūrėję portfolio išsirinksite sau tinkamiausią agentūrą.

logotipų kūrimas
Bangų g. 5A, Klaipėda
+370 678 05159

Logotipų kūrimas MB Greyta – grafinio dizaino studija, specializuojanti logotipų kūrime ir firminiame stiliuje. Mes esame tam, kad Jūs taptumėte matomi ir išskirtiniai.


Palmus
Šilutės pl. 51, Klaipėda
+370 672 57860

Jauna, inovatyvi ir veržli komanda, kurianti ypatingus skaitmeninius produktus jūsų verslui.


Dizaino arkliukas
Žalgirio g. 92, Vilnius
+370 646 15506

Tai įmonė, padėsianti sėkmingai įgyvendinti visus Jūsų internetinius projektus


Rebrand
Laisvės al. 84B, Kaunas
+370 686 27483

Nepriklausomi įvaizdžio kūrėjai padedantys startuoti ir restartuoti verslą.


impress up
Smolensko g. 10C, Vilnius
+370 63009007

Mūsų komandos pagrindinis tikslas - tvirtas prekinio ženklo asmenybės ir kliento ryšio sukūrimas.


ad Dad
Maironio g. 26, Kaunas
+370 633 96020

Ad Dad šukis - Mes galime būti jūsų patikimas interaktyvaus pasaulio partneris!


Logo4u
Biochemikų g. 15, Vilnius
+370 655 26115

Identiteto dizaineris Dalius Simanavičius.


sparti reklama
Žirmūnų g. 54B, Vilnius
+370 684 76655

Mūsų dizainerių sukurtam logotipui taip pat pasiūlysime ir tolimesnį jo pritaikymą jūsų įmonės reklamoje.


Reklamos dizainas
Žirmūnų g. 139, Vilnius
+370 652 88335

Garantuojame aukštą kokybę ir greitą aptarnavimą.


Advelita
Tilžės g. 170, Šiauliai
+370 611 52257

Įmonės prekės ženklo kūrėjai ir vystytojai Šiauliuose.

Pagal ką rinktis reklamos agentūrą?

Reklamos  agentūrų sąrašas platus, tačiau prieš renkantis, reikėtų plačiau pasidomėti, kokias paslaugas teikia konkreti reklamos agentūra. Nemažai reklamos agentūrų dirba tik konkrečioje srityje, pavyzdžiui, internetinė rinkodara, grafinis dizainas ir pan. Tačiau yra ir tokių, kurios specializuojasi labai plačioje veikloje: lauko reklama, reklamos gamyba, dizainas ar internetinė reklama. Tad pirmiausia reikia apsispręsti, kokių paslaugų jums reikia ir kokio rezultato tikitės. Pasitaiko tokių atvejų, kad labai plačia veikla užsiimančios įmonės neturi kiekvienam darbui tinkančių darbuotojų ir nuo to nukenčia darbo kokybė. Tačiau jei įmonė veikia ne pirmus metus, turbūt galės jums pasiūlyti visą paletę paslaugų ir užsakovams nereikės rūpintis dėl menkiausių detalių. Jei esate smulki įmonė veikianti tik lokaliai ir nesiruošiate plėstis, greičiausiai jums nereikės daugelio reklamos paslaugų, o užteks tik bazinių dalykų. Tad tokiu atveju geriau rinktis konkrečia veikla užsiimantį dizainerį ar reklamos agentūrą.

Nuo ko priklauso logotipo kūrimo kaina?

Apsilankius keleta internetinių svetainių, galima pastebėti, kad logotipo kūrimas kainuoja nuo 150 eur + PVM, iki 2000 eur + PVM ir daugiau. Tokius kainų svyravimus lemia daug dalykų: laikas, įgūdžiai, prekės ženklas, asmeninės vertybės, patirtis, įeinančios paslaugos. Pigus logotipo kūrimas dažnai gali būti naudingas nebent tik tuo atveju, jei jums reikia paprasto logotipo, o ne aikštingo ir turinčio savo charakterį prekės ženklo. Dažnai pasitaiko, kad žadami kokybiški ir greiti rezultatai, pasirodo esantys tik greiti ir visai neatitinkantys kliento lūkesčių. Maža suma gali būti ir dėl to, kad dizaineris yra tik pradedantysis ir dar neturintis daug patirties šioje srityje. Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, su kuo reklamos agentūra ar dizaineris yra dirbęs prieš tai. Tikėtina, kad turintis stiprių prekės ženklų pasitikėjimą, dizaineris savo tolesnius darbus įvertins brangiau.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 3
vidutinis įvertinimas - 5,00 iš 5
Loading...
Paskelbta pagal