Serialai kuriuos būtina pažiūrėti

kokius serialus būtina pažiūrėti

Pastarosiomis dienomis, vis daugiau laiko praleidžiame namuose,taigi atsiranda daugiau laiko pažiūrėti ir įvairius serialus. Tiesa, dažnai pažiūrėję tai kas populiariausia, neberandame ką žiūrėti toliau. [toc]

Jūsų patogumui – 25 serialai kuriuos būtina pažiūrėti tikram serialų megėjui.

Nesvarbu ar mėgstate įtemptus trilerius, daug veiksmo turinčius serialus, dramas ar geras komedijas, atrinkome kūrinius kiekvieno skoniui.

Draminiai serialai

Palaužti sparnai

palaužti sparnai

Žiūrėti serialą „Palaužti sparnai“ nemokamai →

Šis turkų serialas – apie jauną moterį ir mamą netekusią savo vyro ir pasiruošusią dėl savo vaikų padaryti absoliučiai bet ką. Kokie išbandymai jos laukia ir ar jai pavyks nepalūžti?

Parduotas gyvenimas

parduotas gyvenimas

Dar negimusios vargšų šeimos merginos Čakor likimas jau buvo pakeistas, kuomet tėvai ją atidavė tarnystei į dvarą pas turčius. Žiaurioje visuomenėje, tokioms moralinėms vertybėms kaip užuojauta ir pagalba kitam vietos neliko, o vietoje jų klesti tik kerštas ir pavydas.

Tai pasakojimas apie mažos, bet stiprios merginos išgyvenimus negailestingoje Indijos visuomenėje.

Likimo karuselė

likimo karuselė

Tai – dar vienas pasakojimas apie negailestingas indų šeimos tradicijas. Jaunos merginos, seserys Bulbul ir Pragya – šaunios ir darbščios, besistengiančios padėti šeimai kiekvieną pasitaikiusią progą.

Nepaisant jų jaunumo, merginos jau turi savo vertybes ir įsitikinimus, tačiau visam tam sutrukdo negailestingos tradicijos. Tėvai merginas planuoja sutuokti. Kokie sunkumai ir išgyvenimai lauks jų ir ar joms pavyks pasiekti tai ko jos nori?

13 priežasčių kodėl

13 priežasčių kodėl

Pagrindinis serialo veikėjas, Klėjus – mokinys bandantis išsiaiškinti savo simpatijos ir bendraklasės Hanos savižudybės aplinkybes ir bando surasti priežastis kodėl ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo. Tokio stiliaus serialai priverčia kiek giliau pažvelgti į žmogaus psichologiją ir jo išgyvenimus.

Birmingemo gauja

birmingemo gauja

Tai pasakojimas apie britų gangsterius 1919 metais, pokariniame Birmingeme. Tomas Šelbis – žiauriausios ir galingiausios gaujos mieste vedlys. Ši grupelė gyvena iš nelegalių lažybų, reketavimo ir juodosios rinkos. Staiga dingus ginklų dėžei ir gamyklos, Tomas pamato galimybę dar labiau “iškilti”.

Komedijos

Apsukrios kambarinės

apsukrios kambarinės

Serialo siužetas sukasi apie keturias tarnaites besidarbuojančias turtingų Beverli Hilso žmonių namuose. Jos jaunos, gražios ir turinčios ambicijų prasimušti tarp Holivudo elito. Kuomet bendrą jų draugę kažkas nužudo, merginos yra priverstos saugoti bendrą šokiruojančią paslaptį siejančias jas visas.

Tokio stiliaus serialai kaip šis tikrai patiks “Nusivylusių namų šeimininkių” gerbėjams, kadangi tai yra to paties režisieriaus Marc Cherry darbas.

Paskolinta meilė

paskolinta meilė

Dafnė – paprastas neturtinga mergina gyvenanti su savo močiute. Jos broliui įsivėlus į skolas ir atsidūrus nelaisvėje, mergina yra priversta ieškoti būdų išgelbėti savo brolį ir išmokėti jo skolas.

Visiškai netikėtai merginai atsiranda pasiūlymas – ji per pusę metų turi apsukti galvą turtingam verslininkui Omerui taip, kad jis ką įsimylėtų ir vestų. Ar išdegs merginai toks planas, o galbūt meilė gali gimti ir visiškai netikėtoje situacijoje?

Atsargiai! Merginos

atsargiai merginos

Šis serialas – tai nuotakingas pasakojimas apie keturias provincijos merginas atvykusias gyventi į didmiestį. Nors savo asmenybėmis jos skirtingos kaip diena ir naktis, skirtumai tik dar labiau sustiprina viso ketvertuko draugystę.

Viena iš jų – tikra manipuliatorė mokantis apsukti praktiškai kievieną vyrą apie savo pirštą, kita – atvirkščiai, naivuolė tikinti kiekvieno vyro pasakėčiomis. Kitos dvi – tai protinguolė, nuolatos viską apskaičiuojanti ir numatanti, o paskutinė – itin emocionali mergina, turinti ambicijų tapti dainininke.

Kokie nuotykiai mieste laukia merginų ir ar joms lemta rasti tikrąją meilę?

Svotai

svotai

Smagus serialas pasakojantis apie dviejų jaunuolių Maksimo ir Mašo gimines bei jų skirtingus požiūrius į gyvenimą. Jurijus ir Olga (Maksimo tėvai) – tai pasikėlę ir turtingi aristokratai į viską žvelgiantys labai griežtai. Ivanas ir Valentina – atvirkščiai, paprasti provincijos žmonės žiūrintys į viską paprastai.

Abi šeimos nuolat patenka į juokingas ir absurdiškas situacijas, kurias dažnai tenka taisyti mažąjai anūkėlei Eugenijai. Tokio stiliaus serialai yra lengva turinio, norintiems pasijuokti be rūpesčių.

Mindės projektas

mindės projektas

Mindė – jauna ginekologė/akušerė bandanti suderinti savo įtemptą darbą su įvairiomis asmeninio gyvenimo peripetijomis. Biuras nedidelis, o jame žmonių – daug. Taigi, natūralu, jog čia kils daug juokingų ir nuotaikingų situacijų.

Veiksmo serialai

Pinigų namai

pinigų namai

Paslaptingas vyras, žinomas tik pseudonimu – „Profesorius“ planuoja įvykdyti didžiausią apiplėšimą istorijoje. Tam, kad planas pavyktų, jis pasamdo aštuonių treniruotų, tačiau neturinčių ką prarasti žmonių gaują.

Pagrindinis tikslas – užgrobti pinigų Ispanijos pinigų spaustuvę ir ten atspausdinti 2.4 milijardo eurų. Tam, kad tai pavyktų, reikia 11 dienų laiko per kurį jie turės susitvarkyti su šešiasdešimti septyniais pagrobtaisiais ir elitinėmis policijos pajėgomis.

Kalėjimo bėgliai

kalėjimo bėgliai

Šis kūrinys – apie žmogų nuteistą mirties bausme už nusikaltimą kurio jis neatliko. Tuomet kol jis kalėjime, jo brolis labai kruopščiai ruošia pabėgimo iš kalėjimo planą, tam, kad brolis išvengtų mirties. Tokie serialai kaip šis, nepalieka abejingų dėl įtempto savo veiksmo.

Supermergina

supermergina

Serialas supermergina – tai istorija apie Karą Zor-El, merginą atsiunčiamą į žemę padėti jos pusbroliui Kal-Elui. Kelionės metu, merginos erdvėlaivis įstringa Fantomų zonoje, vietoje kur nėra įprastinės laiko tekmės.

Po dvylikos metų, jos erdvėlaiviui kažkaip ištrūkus iš šios zonos, mergina pagaliau pasiekia žemę kur ją pasitinka pusbrolis Kal Elas, jau tapęs supermenu. Jis padeda 12 metų merginai apsigyventi pas globėjus ir gyventi normalų gyvenimą.

Daugel metų ji taip ir gyvena – mokosi, dirba ir turi ambicijų siekti karjeros aukštumų. Tačiau vieną dieną jos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai ji išgirsta apie krentantį lėktuvą kuriuo skrenda jos mylima sesuo.

Blyksnis

blyksnis

Blyksnis – tai serialas paremtas vienu iš populiariausių visų laikų komiksų herojų „The Flash“ ir jo nuotykiais. Kostiumuotas vaikinas – superherojus galintis pasiekti protu nesuvokiamą greitį. Jei jums patiko tokie serialai kaip „The Arrow“, tikrai nenuvils ir iš šis iš tų pačių kūrėjų atkeliavęs darbas.

Vikingai

vikingai

Šis serialas – apie legendinį vikingų karžygį Ragnarą Lofbruką ir jo įvykdytus žygdarbius. Tai pasakojimas apie tuometinę vikingų visuomenę, Ragnaro ambicijas kilti valdžios laiptas ir tapti karaliumi.

Meilė, pavydas, mistika ir drama – visi šių elementų dėka, tokie serialai večia siužetą nesuspėjamu ir įtraukiančiu.

Fantastiniai serialai

Palikimas

palikimas

Hope Mikaelson – jauna, Vilkolakio ir Vampyrės duktė siekianti įsitvirtinti negailestingame ir pilname mistikos pasaulyje. Tokie serialai – tikriems mistikos ir fantazijų pasaulio fanams.

Prieblandos medžiotojai

prieblandos medžiotojai

Kuomet kažkas pagrobia Klerės motiną, mergina yra priversta žengtį į demonų medžioklės pasaulį ir ieškoti bet kokių užuominų apie savo mamos pagrobimą.

Jaudinantys Sabrinos nuotykiai

jaudinantys sabrinos nuotykiai

Artėjant jos šešioliktam gimtadieniui, Sabrina turi priimti sprendimą – rinktis savo tėvų, raganių pasaulį ar jos draugų – žmogiškąjį pasaulį.

Riverdeilas

riverdeilas

Istorija pasakoja apie paslaptingąjį ir iš pirmo žvilgsnio niekuo nesiskiriantį miestelį – Riverdeilą. Tačiau miestas po savo šydu slepia kur kas daugiau keistenybių nei pasirodo iškart. Pagrindinis veikėjas Arčis ir jo draugai turi patirti ir išgyventi įvairius mistinius miesto atsitikimus.

Beitsų viešbutis

beitsų viešbutis

Mirus vyrui, Norma Beits kartu su savo sūnumi Normanu bando gyvenimą pradėti iš naujo atvykę į nedidelį miestelį Baltpušio Įlankoje. Jaunajam Normanui sunku susirasti draugų ir atsiverti kitiems ir tik mamos padedamas berniukas sugeba įsitvirtinti savo mokykloje.

Vietiniai gyventojai jų taip pat nepasitinka išskėstomis rankomis ir greitai tampa aišku, jog čia kažkas slepiama. Kokias miesto paslaptis atskleis Beitsai?

Trileriai

Tu

tu

Itin protingas, tačiau ne itin socialus vyriškis naudojasi savo internetinėmis žiniomis siekdamas, kad išsvajota jo moteris jį įsimylėtų.

Fortitudas

fortitude

Fortitudas – vienas saugiausių pasaulio miestų esantis visai netoli Šiaurės poliaračio. Čia niekada nėra įvykęs rimtas nusikaltimas. Tai yra, iki šiol.

Mistiškai ir lėtai mirštantys žmonės priverčia vieną iš miestelio gyventojų ieškoti atsakymų.

Tamsa

tamsa

Pagrindinis serialo veiksmas vyksta nedideliame Vindeno miestelyje. Iš jo dingus dviems berniukams, pamažu atsiskleidžia visos miestelio tamsios paslaptys. Čia svarbi kiekviena smulkmena ir detalė, jei tu nori atskleisti tiesą.

Kvantikas

kvantikas

Kvantikas – miestas kur JAV vyriausybė studentus ruošia tarnybai FTB. Čia rasime įvairiausių plauko jaunuolių – nuo tylaus moksliuko iki tikro raumenų kalno, nuo skaromis apsidaigsčiusių islamisčių iki tikrų blondinių grožio karalienių.

Čia treniruotės – negailestingos. Įvairūs rebusai, testai ir išbandymai čia – kasdienybė. Viskas tik dėl to, jog būtų paruošti kuo profesionalesni specialistai. Tačiau miestelį netikėtai ištinka teroro išpuolis.

Kaip paaiškėja, kaltas gali būti kažkas iš mokinių. Kas įšdrįso taip pasielgti ir kas įšdrįs išsiaiškinti kaltuosius?

Černobylis

cernobylis

Serialas paremtas tikrais įvykiais ir žmonių pasakojimais. 1986 metais Balandžio 26d. Ukrainoje esančioje Černobylio atominėje elektrinėje įvyko viena didžiausių atominių katastrofų žemėje. Dėl ko visą tai atsitiko ir kaip su tuo tvarkėsi žmonės? Brutalus pasakojimas sovietinę nomenklatūrą, paprastų žmonių pasiaukojimą ir tiesos ieškojimą. Ne silpnų nervų žiūrovams.

Susiję Įrašai

Pasaulis
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 2
vidutinis įvertinimas - 5,00 iš 5
Loading...