Mezoterapija veidui: ką verta žinoti?

Mezoterapija – tai labai unikali medicinos metodika, kurios išradėjas yra žinomas ir daug pasiekęs prancūzų gydytojas Michel Pistor. Būtent šis medicinos profesionalas pirmasis ir panaudojo mezoterapiją 1958 metais. Tą kartą ši medicinos metodika pateisino visus lūkesčius, todėl netrukus įsitvirtino estetinės medicinos srityje.

Dabar ši terapija plačiai taikoma estetinės medicinos ir kosmetologijos profesionalų ir yra itin populiari visame pasaulyje. Taigi, ką verta apie ją žinoti?

Kas yra veido mezoterapija?

Mezoterapijos veidui procedūros metu vyksta efektyvus odos problemų sprendimas, ligų gydymas, odos jauninimas. Tai pavyksta dėl to, kad procedūros eigoje vykdomos mikroinjekcijos, kurių pagalba į vidurinius gilesniuosius ir viršutinius odos sluoksnius sėkmingai įvedamos specialios biologiškai aktyvios medžiagos.

Šių mikroinjekcijų metu, biologiškai aktyvios medžiagos, skirtingai nei ant odos paviršiaus naudojami preparatai, patenka tiesiai į ląsteles. Ląstelėse būdamos ilgiau, šios medžiagos ima skatinti ląstelių medžiagų apykaitą (metabolizmą), ko pasekoje efektyviai skatinamas ląstelių atsinaujinimas.

mezoteracija veidui

Mikroinjekcijos efektyvios ir tuo, jog jų pagalba galima pasiekti maksimalų norimą efektą, naudojant mažas preparatų dozes. Į odos giluminius sluoksnius ir ląsteles leidžiami preparatai ypatingi tuo, jog jų sudėtyje gausu fermentų, amino rūgščių, vitaminų, antioksidantų, mikroelementų ir kitų aktyviųjų medžiagų, teigiamai veikiančių odos kokybę.

Patekę į odą šie preparatai smarkiai suaktyvina elastino ir kolageno gamybą. Šitaip lyginamos odos paviršiuje susidariusios raukšlės, grąžinama švytinti ir sveika išvaizda, atstatomas ir keliamas odos tonusas, sparčiai rekonstruojama ir gerinama vidinė odos struktūra.

Kokiais atvejais tikslinga daryti mezoterapiją?

Mezoterapija padeda veiksmingai spręsti šias problemas:

  • kai yra išsiplėtusios odos poros, kamuoja seborėja;

  • kai norima sustangrinti suglebusią odą bei neleisti formuotis raukšlėms ar sumažinti jau atsiradusias;

  • atsikratyti „antrojo“ pagurklio ar maišelių po akimis;

  • kai erzina papilkėję paakiai;

  • kuomet kamuoja sausa, suglebusi ar vystanti oda;

  • po aknės ar traumų;

  • kai yra riebalų sankaupos veide.

Mezoterapija veidui namuose

Mezoterapija nėra atliekama namuose. Šią procedūrą atlieka tik profesionalai dirbantys salonuose. Tačiau norint pajusti bent minimalų mezoterapijos efektą namuose, galima naudoti įvairius kosmetikos rinkinius, kurie suteikia panašų efektą.
Svarbu pabrėžti, jog tokie rinkiniai NĖRA tas pats kas mezoterapija, kuri atliekama salone!

Veido mezoterapija salonuose

Kaip minėjome, idealus ir vienintelis veiksmingas būdas išbandyti mezoterapiją yra salonuose. Tad rekomenduojame geriausius Lietuvos salonus šiai procedūrai:
Vilniuje: „Estetinė dermatokosmetologija“ klinika, „Studija 9“, grožio namai „M.U.U.S.“ bei „Užupio grožio namai“.

Kaune: „SB“ grožio studija, „Beauty loft S3“, salonas „Kūno grožiui“ ir „Rolė 313“.

Klaipėdoje: „Grožio ir sveikatos tarnyba“ ir „MI Aesthetic“ klinika.

Šiauliuose: Estetinės kosmetologijos klinika, grožio studija „Dievaitė“ bei „Elemi“ salonas.

Taigi, jei norite efektyviai išvengti odos senėjimo procesų, idealus sprendimas – mezoterapija veidui. Tai metodas, kuris intensyviai drėkina odą bei ją praturtina įvairiomis medžiagomis… Na, o rezultatai kalba patys už save: oda atjaunėja nuo kelerių iki keliolikos metų!

Susiję Įrašai

Pasaulis
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...