Buhalterijos Centras

Į SĄRAŠĄ
Miestas Kaunas
Adresas R. Kalantos g. 34-300
(8 37) 245 333
www.buhalterijoscentras.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Profesionali buhalterinė apskaita

Atsižvelgdami į konkrečius klientų poreikius bei remdamiesi geriausia buhalterinės apskaitos praktika, jau daugiau kaip 15 metų teikiame apskaitos paslaugas įvairių formų juridiniams asmenims: uždarosioms akcinėms bendrovėms (UAB), individualioms įmonėms (IĮ), mažosioms bendrijoms (MB), viešosioms įstaigoms (VšĮ), asociacijoms ir kitoms pelno nesiekiančioms organizacijoms. Tvarkome tiek einamąją, tiek apleistą įmonių, organizacijų apskaitą, atliekame revizijas. Esame sukaupę patirties įvairių sričių gamybos, prekybos, paslaugų įmonių bei pelno nesiekiančių organizacijų apskaitos tvarkyme ir užsiauginę solidų lojalių klientų ratą.

Jūsų poreikiams pritaikytos “Centas” ir “Būtent” apskaitos programos
Mūsų programinė įranga leidžia Jums realiu laiku peržiūrėti, tvarkyti ir kontroliuoti apskaitos informaciją, įvesti pirminius apskaitos dokumentus, taip sutaupant pinigus ir laiką. Įsigilinę į Jūsų verslo specifiką ir poreikius, parengsime Jums labiausiai tinkamą apskaitos programos modulį, jį įdiegsime, prižiūrėsime ir teiksime rekomendacijas programos įdarbinimo klausimais.

Greitas įmonių steigimas
Verslo kūrimas ir plėtra – periodas, kai neturima laiko gilintis į juridinius formalumus, biurokratines procedūras, lankyti daugybę institucijų. Todėl geriausia, kai įmonės įregistravimas patikimas šios srities specialistams. Steigiame įvairių teisinių formų juridinius asmenis Lietuvoje. Siūlome sutaupyti laiko ir pinigų patikint įmonės steigimą profesionaliems BUHALTERIJOS CENTRO specialistams. Jums tereikės sugalvoti pavadinimą ir pasirašyti dokumentus.

Pilnas projektų finansų valdymas
Jei gaunate ar planuojate gauti finansinę paramą savo organizacijos veiklai iš savivaldybės, valstybės biudžetų ar pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama, patarsime kaip projekto paraiškos ruošimo metu protingai susiplanuoti biudžetą, o gavus paramą mūsų buhalteriai kruopščiai atliks projektų finansų administravimą, kad skirtas finansavimas būtų įsisavintas kuo sklandžiau.

Registracijos adresas Jūsų verslui
Registracijos adresas būtinas visoms Lietuvoje įregistruotoms ir steigiamoms įmonėms ar įstaigoms. BUHALTERIJOS CENTRE suteikiame registracijos adresą uždarosioms akcinėms bendrovėms (UAB), individualioms įmonėms (IĮ), mažosioms bendrijoms (MB), viešosioms įstaigoms (VšĮ) ir kitiems juridiniams asmenims. Į paslaugą įeina Jums skirtos korespondencijos paėmimas, saugojimas ir perdavimas Jums. Apie gautą korespondenciją Jus informuosime el. paštu.

Mūsų vertybės
Mes suprantame, jog pasirinkti įmonę, kuri tvarkys Jūsų įmonės ar organizacijos buhalterinę apskaitą, yra atsakingas žingsnis, juk ne veltui sakoma, kad standartiškai ryšiai su buhalteriu trunka ilgiau negu statistinė santuoka. Todėl norime su Jumis pasidalinti savo veiklos vizija, misija bei vertybėmis, kuriomis vadovaujamės savo darbe.

Mūsų vizija – Stipriausia profesionalias buhalterines paslaugas teikianti įmonė Lietuvoje.
Mūsų misija – Teikiant kokybiškas buhalterines paslaugas užsitikrinti klientų pasitikėjimą ir lojalumą bei didinti įmonės vertę visuomenei, įmonės darbuotojams ir verslo partneriams.

Savo kasdieniame darbe mes vadovaujamės šiomis vertybėmis:

  • Kokybė
  • Specializacija
  • Profesionalumas
  • Atsakingumas
  • Lyderiavimas