UAB Steigimas Lietuvoje

UAB Steigimas Lietuvoje

Įmonės steigimas vis dažniau tampa girdimesne sąvoka, ypač jaunų žmonių tarpe. Lietuviai nenori dirbti samdomo darbo, o ryžtasi pradėti savo veiklą. Tačiau, kuo daugiau žmonių užsiima savo verslu, tuo daugiau klausimų kyla, kaip pradėti savo verslą ir įsteigti UAB?

Laimei, egzistuoja įmonės, kurios visus  įmonės steigimo darbus atlieka už jus. Kuo UAB steigimas skiriasi nuo kitų teisinių formų?  Pateikiame Top 10 profesionalių komandų, kurios užsiima įmonių ir UAB steigimo veikla. 

Finance LT
Kubiliaus g. 23, Vilnius
+370 698 09034

UAB steigimo komanda atliekanti darbus greitai ir kokybiškai.


Finansų biuras
Šeškinės g. 6, Vilnius
+370 683 66692

Dirbdami vadovaujasi nepriekaištingos buhalterijos ir nuoširdaus bendravimo principais.


Juriscon
Konstitucijos pr. 23C-109, Vilnius
+370 614 22228

Specialistai teikiantys paslaugas tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims.


Contus
Žemaitės g. 21, Vilnius
+370 609 99018

Puikus kainos ir kokybės santykis.


Buhalterijos centras
R. Kalantos g. 34-300, Kaunas
(8 37) 245 333

Rinkoje veikia jau daugiau nei 15 metų.


Vilniaus buhalterių grupė
Konstitucijos pr. 23B-305, Vilnius
(8 5) 204 15 43

Platus paslaugų paketas ir patikimos paslaugos.


Teisės partneris
Žalgirio g. 90, Vilnius
8 700 800 06

Jauna ambicingų ir energingų teisininkų komanda.


UAB teisė
Konstitucijos pr. 12 -335, Vilnius
+370 634 11111

Kokybiškų buhalterinių ir teisinių paslaugų teikimas.


LC paslaugų centras
Taikos pr. 88A, Kaunas
+370 649 30019

Kokybiška pagalba Jums ir Jūsų verslui.


Apskaita AG

Efektyvus UAB steigimas klientui pasirenkant jam tinkamiausią planą.

Prieš pradedant savo verslą, reikia apsvarstyti labai daug niuansų, kokia bus veikla, kiek darbuotojų žadama turėti, kaip veikia konkurentai ir pan. Tačiau vienas svarbiausių klausimų prieš įkuriant įmonę, apsispręsti, kokią teisinę formą pasirinkti.

Kodėl rinktis UAB?

Įsteigti UAB gali fiziniai asmenys ar įmonės. UAB steigimas yra viena populiariausių teisinių formų Lietuvoje. Ją renkasi daugelis  verslininkų naujai pradedančių savo verslą. Ji yra viena saugiausių teisinių formų naujokams, kadagi ivykus bankrotui akcininkas arba akcininkai nerizikuoja savo asmeniniu turtu. Rizikuojama tik UAB investuotomis lėšomis. UAB yra palankiausia teisinė forma leidžianti verslui vystytis ir plėtotis, kadangi į UAB lengviausia pritraukti papildomas lėšas verslui plėstis. Tokiu būdu yra išleidžiamos akcijos arba gaunami kreditai iš banko. Taip pat, pasikeitus planams, labai paprasta tokį verslą parduoti arba tiesiog perleisti kitam asmeniui ar įmonei.  Kiekviena turima akcija reiškia vieną balsą, tad stipriausią ir lemiamą galią visuotiniame susirinkime turės daugiausia akcijų įsigijęs asmuo.

Kaip pradėti kurti UAB?

Pradedant steigti savo įmonę galima visus žingsnius atlikti pačiam, arba pasirinkti patikimą verslo konsultantų komandą. Jei nuspręsite nepriklausomai keliauti individualiu keliu, nepamirškite, kad tai užtruks ilgesnį laiko tarpą, kadangi reikalavimų yra tikrai nemažai. Visų pirma, jūs turite sugalvoti įmonės pavadinimą, kuris dar nebūtų įregistruotas. Taip pat, turite turėti registracijos adresą, o tai kartais būna sudėtinga. Nemažai laiko užtrunka ir dokumentų sutvarkymas pas Notarą. Renkantis finansų specialistų komandą, jie tai atliks už jus, taip sutaupydami jums daug brangaus laiko ir taip galėsite greičiau ir paprasčiau pradėti vykdyti savo veiklą.

 

Susiję Įrašai

→ Pasaulis
Verslas
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 2
vidutinis įvertinimas - 5,00 iš 5
Loading...