Po dekupažo mokymų planuoja debiutą mugėje

Vilniaus suaugusiųjų mokymo centrui sėkmingai įgyvendinus bandomąjį suaugusiųjų mokymosi čekių sistemos diegimą, Ina Vladislavleva džiaugiasi turėjusi galimybę dalyvauti dekupažo mokymuose ir tikisi ateityje įgytas žinias panaudoti per amatininkų muges.

Decoupageart GettyImages 501938588 5a726c2bc5542e00363d884e
Dekupažas. „GettyImages” nuotr.

Vilniaus suaugusiųjų mokymo centrui sėkmingai įgyvendinus bandomąjį suaugusiųjų mokymosi čekių sistemos diegimą, Ina Vladislavleva džiaugiasi turėjusi galimybę dalyvauti dekupažo mokymuose ir tikisi ateityje įgytas žinias panaudoti per amatininkų muges.

Ji pasakoja, jog per dešimt mokymosi užsiėmimų teko ne tik susipažinti su dekupažo taisyklėmis, tačiau ir praktiškai išbandyti šį daiktų puošimo įvairiomis spalvomis metodą.

„Per dekupažo seminarus dėstytoja mus mokė dekupažuoti žvakes, medinius interjero daiktus, suvenyrus, stiklinius indus. O dekoruojant žvakes išmokome anksčiau niekados nematyto metodo ir man tai buvo atradimas. Tiesa, apskritai dekupažas man atrodė kur kas sudėtingesnė veikla – žurnaluose ir anksčiau esu skaičiusi apie dekupažą, tačiau atrodė, jog tai – sudėtingas, ilgas ir neprieinamas užsiėmimas. Po praktikos pamačiau, kad viskas ne taip sudėtinga“, – dėsto I. Vladislavleva.

Ji sako per mokymus išmėginusi ir įvairias priemones dekupažui, pavyzdžiui, lakus, dažus, klijus, įvairias papildomas medžiagas – servetėles ar karpinius, taip pat teptukus.

„Buvo labai įdomu su dėstytojos pagalba ir patarimais panaudoti specialias priemones dekupažui, o svarbiausia –  dekupažuojami daiktai jau greitai atrodę gražūs“, – prisimena pašnekovė.

I. Vladislavleva tikisi, kad įgytos žinios jai pravers ne tik laisvalaikiu puošiant namus ar gaminant dovanas artimiems žmonėms, bet ateityje leis save išreikšti kaip kūrėjai.

„Man mokymai buvo naudingi tuo, kad sukauptas žinias galėsiu panaudoti gaminant suvenyrus ir gali būti, jog dalyvausiu amatininkų mugėse. O mano per mokymus dekupažuotas rėmelis namie jau puošia knygų lentyną, – džiaugiasi moteris. – Manau, kad įvairūs mokymai suaugusiems žmonėms yra reikalingi ne tik tam, kad įgijus daugiau žinių būtų galima lengviau surasti gerą darbą, bet ir tam, kad lengviau orientuotis sparčiai besikeičiančiame šiuolaikiniame gyvenime.“

I. Vladislavleva sako mokymus dar ilgai prisiminsianti: „Iš tiesų, už mokymus noriu padėkoti organizatoriams ir dėstytojai. Puikiai praleidau laiką.“

2012 m. Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras sėkmingai įgyvendino bandomąjį čekių sistemos diegimą. Besimokantieji suaugusieji mokėsi plaukimo, šaudymo, žaisti tenisą, jogos, fotografijos, dekupažo, šokių, populiariosios psichologijos, keramikos, sveikatingumo ir kūno rengybos.

Iš viso šio projekto metu buvo parengtos ir besimokantiems suaugusiesiems perteiktos 10 neformaliojo švietimo programų ir taip išbandyta nauja neformaliojo suaugusiųjų švietimo finansavimo tvarką mokymosi čekių sistemos principu.

Bandomasis čekių diegimas įgyvendintas projekto „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias kompetencijas“ rėmuose. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Dekupažo mokymų dalyvė
Ina Vladislavleva

Susiję Įrašai

Požiūris
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...