Dizaino Arkliukas

Į SĄRAŠĄ
Miestas Vilnius
Adresas Žalgirio g. 92
+370 646 15506
dizainoarkliukas.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Sėkmingas inovacijų šuolis

Misija / Vizija

Greitis, praktiškumas, funkcionalumas! Optimizuotas interneto veikimas ir geras logotipas reiškia geresnį verslą. Ar Jūsų svetainė pritraukia potencialių klientų Jūsų verslui? Jei taip nėra, tai atėjo laikas rimtai interneto plėtrai. Dizaino Arkliuko kvalifikuoti kūrėjai, siekdami padėti Jums augti ir klestėti internete, dirba su nacionalinėmis ir tarptautinėmis verslo kompanijomis.

Misija – visomis kūrybinėmis priemonėmis sukurti naujos kartos internetinius projektus. Mes nuolat ieškome originalių sprendimų, kurie padės Jums išlikti matomiems internetinėje erdvėje.

Statistika rodo, jog interneto vartotojui tereikia vos 5 sekundžių, kad jis įvertintų, ar svetainė yra patikima, ar joje vartotojas ras naudingos informacijos. Mūsų misija – sukurti patrauklaus dizaino profesionalią svetainę, kad vartotojas vos per kelias pirmąsias sekundes susidarytų teigiamą įspūdį apie Jūsų veiklą. Mes padėsime Jums būti matomiems tarp konkurentų, siekti verslo aukštumų ir laimėti vartotojų palankumą.

Dizaino Arkliukas

tai įmonė, padėsianti sėkmingai įgyvendinti visus Jūsų internetinius projektus.

Dizaino arkliuką vienija 14 profesionalų IT karių, pasiryžusių įveikti bet kokius iššukius. Taip pat egzistuoja stiprus užnugaris, kuris visada pasiruošęs prisidėti labai didelės apimties projektams įgyvendinti..

Nuo 2004 m. Dizaino Arkliuko komanda įgyvendino daugiau nei pusantro tūkstančio įvairaus sudėtingumo web projektų.