Finansų Biuras

Į SĄRAŠĄ
Miestas Vilnius
Adresas Šeškinės g. 6
+370 683 66692
www.finbiuras.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Finansų Biuras – lyderiaujantys UAB steigime

Buhalterinės apskaitos tvarkymas – tai vienas svarbiausių įmonės procesų, padedančių priimti ekonominius sprendimus bei suinteresuotiems asmenims pranešti įmonės finansinę informaciją.

  • Už Jūsų firmos apskaitą prisiimame visą atsakomybę;
  • Pateikiame pagal Jūsų poreikius susistemintą informaciją;
  • Detaliai atsakome į visus Jums kylančius klausimus;
  • Atstovaujame Jus valstybinėje mokesčių inspekcijoje bei kitose valstybinėse institucijose;
  • Jums dirbame kruopščiai, atsakingai, dėmesingai.
  • UAB steigimas greitai ir kokybiškai

Esame tam, kad galėtumėte pamiršti rūpesčius kylančius dėl buhalterijos. Vedame įmonių buhalterinę apskaitą, teikiame ataskaitas, konsultuojame, pateikiame pagal vadovo poreikius susistemintą informaciją. Mūsų darbuotojai – buhalterio profesionalo kvalifikaciją turintys specialistai. Atstovaujame klientą valstybinėje mokesčių inspekcijoje bei kitose valstybinėse institucijose. Dirbdami vadovaujamės nepriekaištingos buhalterijos ir nuoširdaus bendravimo principais.

Bet kokio verslo pradžios taškas – idėja. Kai jau turite verslo idėją, ją įvertinote ir patikrinote, tolesnis etapas – įmonės kūrimas. Verslas – tai nepriklausomybė, laisvė priimti sprendimus. Tačiau įmonių kūrimas ir administravimas reikalauja specifinių žinių ir laiko. Tai darant pirmą kartą, dažnam sunku susigaudyti informacijos galybėje: nuo ko pradėti, kaip ir kokią įmonę steigti? Informacijos ieškant tik internetu, sugaištama daugybė laiko, tuo metu profesionalų konsultacijos taupo laiką, padeda išvengti daugelio klaidų.

Nežinote kaip steigti įmonę? Mes pagelbėsime Jums visais įmonės kūrimo etapais – įmonės steigimas su Finansų biuru yra paprastas.