Impress Up

Į SĄRAŠĄ
Miestas Vilnius
Adresas Smolensko g. 10C
+370 63009007
impressup.com
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Impress Up – prekės ženklo inžinieriai

Kiekvienas prekės ženklas turi tikslą augti, rasti tikslinį lojalių klientų ratą, susikurti išskirtinį įvaizdį, kuris prasideda nuo logotipo kūrimo. Nuo ko pradėti? Mūsų komanda išskiria 3 santykio su klientu kūrimo stadijas: sužavėti, išlaikyti, įtraukti. Valdant jas visas – nuosekliai, tikslingai ir profesionaliai – galima pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

Šiandienos reklamos triukšme verslas dažnai lieka neišgirstas. Vis dažniau renkamės tai, kas mums yra artima, kelia nostalgiją ar motyvuoja judėti pirmyn. Visi siekiame parodyti savo individualybę.

Stiprus prekinis ženklas, kaip ir stipri asmenybė, turi savo vertybes, siekius, idėjas. Panašios savybės traukia – taip gimsta kliento ir prekinio ženklo ryšys.

Ryšio su klientu palaikymas – itin svarbus. Prekinis ženklas privalo komunikuoti savo vertybes, tesėti pažadą klientams. Šio tikslo vedini kuriame ir nuosekliai įgyvendiname komunikacijos strategiją bei matuojame rezultatus.

Tikslumas, kūrybiškumas, žmogiškas santykis, nuoseklumas – keturios sąvokos, kurios atspindi mūsų darbo principą. Patikėkite savo prekinį ženklą profesionalams.

Esame skirtingi, bet visus mus vienija bendra idėja – kokybiškai ir kūrybiškai plėtoti Jūsų prekės ženklą.
Mūsų stiprybės sudaro sąjungą, galinčią labai daug!