Logo4u

Į SĄRAŠĄ
Miestas Vilnius
Adresas Biochemikų g. 15
+370 655 26115
logo4u.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Identiteto dizaineris Dalius Simanavičius

Geras, originalus logotipas bei firminis stilius – tai puiki investicija padedanti stiprinti jūsų paslaugų ar produktų konkurencingumą, didinti jų pridedamąją vertę bei patraukliai perduoti žinią apie Jus Jūsų klientams. Todėl logotipo sukūrimui reikėtų skirti pakankamai dėmesio ir laiko bei bendrauti tik su šios srities profesionalais.

Patirtis. Grafinio dizaino srityje aktyviai darbuojuosi nuo 1996. Baigęs architektūros studijas Vilniaus Technikos Universitete dirbau keliose reklamos agentūrose Lietuvoje. Teko praeiti visą reklamos dizainerio kelią – nuo vizitinės kortelės iki koncepcijos reklaminei kampanijai kūrimo ir įgyvendinimo. Įskaitant ir reklaminių tekstų kūrimą.

Specializacija. Laikui bėgant netikėtai atradau prekių ženklų ir identiteto sferą. Ilgainiui atėjo suvokimas, kas, kaip ir kodėl. Sėkmingai kuriant prekių ženklus, pavyko išsiugdyti vidinį jutimą kuris kiekvieną kartą padeda sukurti gerą, atitinkantį kliento lūkesčius, stiprų prekės ženklą.

Šiandien. 2006 metų gale ryžtingai nutraukiau dizaino skyriaus vadovo reklamos agentūroje karjerą, atsisakiau nuolatinio streso ir kasdienio, tiesiog beprotiško darbo stiliaus, beje, būdingo daugeliui reklamos agentūrų (ypač didžiųjų) ir pasukau laisvai samdomo dizainerio keliu su ryškia specializacija prekių ženklų kūrimo srityje. Atradau ramybę, kuri yra pirma sąlyga vaisingam darbui ir galimybę pačiam planuoti savo laiką, kurti taip, kaip jaučiu, netrukdomas “iš viršaus nuleidžiamų”, neretai absurdiškų direktyvų ir taisyklių. Be to, galutinai supratau, kad noriu dirbti tik tai sau, auginti ir puoselėti savo prekės ženklą, nebūti sraigteliu kitų sukurtose sistemose, nesvarbu didelės jos ar mažos, vietinės, ar galų gale priklausančios kuriam nors plačiam tarptautiniam tinklui.