MB Greyta

Į SĄRAŠĄ
Miestas Klaipėda
Adresas Bangų g. 5A
+370 678 05159
logotipokurimas.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Logotipų kūrimas

MB Greyta – grafinio dizaino studija, specializuojanti logotipų kūrime ir firminiame stiliuje. Mes esame tam, kad Jūs taptumėte matomi ir išskirtiniai.
Sukursime Jums prekės ar paslaugos ženklą bei įvaizdį nuo pat pradžios iki pabaigos.

Logotipų kūrimų užsiimame jau daugiau kaip 4 metus. Teikiame auksčiausios kokybės paslaugas. Stengiamės profesionaliai išpildyti visus klientų lūkesčius. Siūlome išskirtinius ir modernius sprendimus Jūsų firmai ar paslaugai.

Nuo šios vietos prasideda kiekvienos įmonės gyvenimas. Firminis ženklas (angl. trademark)  arba logotipas – tai lyg atskaitos taškas, nuo kurio kuriama prekės ženklo ar paslaugos istorija.

Logotipų kūrimas – Jūsų verslo identiteto formavimas, panaudojant vaizdus, žodžius arba jų derinius. Kartais galima panaudoti ir netradicinius sprendimus – įgalinti spalvas arba tam tikrus garsus kurti įvaizdį apie Jus. Labai dažnai prekinio ženklo arba logotipo sėkmę lemia jo kuriamos pridėtinės vertės ir įsimenamumo galimybės.

Logotipas nenuginčijamai yra pagrindinis viso Jūsų įmonės vizualinio identiteto elementas. Bet tikrai ne vienintelis.

Kompanijos tapatybę apibrėžia ir jos firminis stilius – vizualinių savybių visuma. Vientisas ir įsimintinas produktų ar paslaugų apipavidalinimas kuria Jūsų verslo išskirtinį įvaizdį, konkurencinį pranašumą ir taip atspindi Jūsų propaguojamas vertybes.