Rebrand

Į SĄRAŠĄ
Miestas Kaunas
Adresas Laisvės al. 84B
+370 686 27483
rebrand.lt
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Nepriklausomi įvaizdžio kūrėjai

Esame nepriklausomi įvaizdžio kūrėjai padedantys startuoti ir restartuoti verslą. Nuo logotipo idėjos iki firminio stiliaus ir svetainės sukūrimo vienoje vietoje.

Logotipų kūrimas prasideda nuo idėjos paieškos – žinutės kurią komunikuos Jūsų būsimas ženklas. Kai ši žinutė „išsigryninama“ tiek, kad telpa į vieną žodį ar frazę, tik tuomet pradedama galvoti kaip būtų galima ją vizualizuoti ieškant tinkamos logotipo simbolio formos, spalvų, derančio šrifto.

Šiuolaikinis logotipas nėra vien tik patrauklus paveikslėlis, jame privalo būti kažkas daugiau – idėja fix – suteikianti logotipui „svorio“, padedanti įsiminti jį. Tik toks logotipas sukurs įmonei pridėtinę vertę bei suformuos unikalų, pirmaujančio verslo įvaizdį.

Kokybės skirtumas tarp pigaus, mėgėjiško logotipo dizaino ir profesionalų darbo yra labai didelis. Jeigu dirbsite su profesionalų komanda, turinčia idėjų ir patirties – turėsite stiprų, originalų logotipą su tinkamu spalvų, formų ir tipografijos deriniu. Taip pat gausite aukšto lygio specializuotas įvaizdžio kūrimo paslaugas, neribotą laiką piešiant ir koreguojant jūsų ženklą.

Profesionalūs įvaizdžio kūrėjai suteiks jums visas nuosavybės teises bei autentiškumo garantijas į jūsų logotipo dizainą, įskaitant visus failus, šriftus ir spalvų kodus.