Skaitmeninė rinkodara

Į SĄRAŠĄ
Miestas Kaunas
Adresas Savanorių pr. 136
+370 618 03330
www.skaitmeninerinkodara.lt
Media
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

KAS MES ESAME?

Esame jauna ir sparčiai auganti skaitmeninės reklamos agentūra. SEO agentūra, kuri padeda klientams įgyvendinti skaitmeninės rinkodaros sprendimus Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, Lenkijoje, Suomijoje,  Jungtinėje Karalystėje. Matuoja savo sėkmę pagal tai, kaip sekasi jų klientams. Kaip jie patys teigia: Jūsų verslo sėkmė – tai mūsų darbo atspindys ir pagrindinis tikslas.

KAS TAI YRA?

Optimizavimas paieškos sistemoms arba SEO yra priemonių kompleksas, skirtas pagerinti internetinės svetainės pozicijas paieškos rezultatuose. Tai veikla, užtikrinanti, kad tinklapį galima lengvai rasti naudojantis visomis paieškos sistemomis.  Galima išskirti du SEO tipus – vidinį ir išorinį. Vidinis SEO – tai įvairūs svetainės struktūros, turinio pakeitimai. Tuo tarpu išorinis SEO – tai į internetinę svetainę vedančių išorinių nuorodų tinklo kūrimas ir plėtra.

KAIP TAI VEIKIA?

SEO veikimo principas nėra toks mistiškas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai tam tikri išmatuojami, pakartotiniai žingsniai, kurie siunčia signalą paieškos sistemoms, kad Jūsų puslapiai yra verti būti rodomi Google paieškoje. SEO remiasi keliais pagrindiniais principais: nuorodomis, vedančiomis į jūsų tinklapį iš išorinių svetainių, tinklapio patikimumu ir autoritetu, lyginant su kitais tos pačios kategorijos tinklapiais, internetinio tinklapio (domeno) amžiumi, tinklapio struktūra ir taisyklingu tinklapio elementų išdėstymu.

KODĖL VERTA?

SEO gali būti pritaikytas visoms paieškos sistemoms. „AdWords” skelbimus pasiekiantis žmonių srautas yra mokamas, o SEO – ne. SEO – tai ne tik kaštai. Tai – nuolatinių pastangų pareikalaujanti investicija, garantuojanti ilgalaikius rezultatus. SEO, naudojamas kartu su kitomis skaitmeninio marketingo priemonėmis, leis pasiekti geriausius rezultatus, tad verta pagalvoti, kaip šią priemonę integruoti į jau egzistuojantį marketingo kompleksą.