5 atvejai kuomet žmonės praturtėjo „per naktį“

Jeigu gerai panaršytumėte savo namų užkampiuose, ko gero galėtumėte rasti daiktų kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti visiškai beverčiai. Tačiau kartais, netikėtai nusišypsojus fortūnai, gali išaiškėti, jog jūsų sendaiktis yra itin aukštos vertės relikvija.

13 atveju kuomet zmones per nakti tapo milijonieriais
Shuttershock nuotr.

Nors Lietuvoje nėra stiprių sendaikčių turgaus tradicijų, yra itin įdomu pasižiūrėti į kitų žmonių sėkmės istorijas. Pateikiame, 5 sendaikčių atradimo atvejus, kuomet žmonės per naktį tapo ženkliai labiau pasiturintys.

[toc]

Moteris kuri nežinojo, jog turi paties Pablo Pikaso sukurtą lėkštę

13 atveju kuomet zmones praturtejo per nakti
P.Picasso keramikinė lėkštė

Viena moteris iš Rodailendo, JAV, 1970-aisiais metais įsigijo šį meno kūrinį vos už 100 JAV dolerių, manydama, jog lėkštė atrodo gražiai. Laimei, net ir susikaupę dulkių sluoksniai nepaslėpė tikrosios kilmės.

2014 metais, dalyvaudama televiziniame antikvariatų  šou „Antiques Roadshow,”, ji sužinojo, jog yra 1955 metais  sukurtos keramikinės lėkštės savininkė, o jos autorius – kubistas Pablas Pikasas.

Dabartinė kūrinio vertė siekia – 10 tūkst. JAV dolerių.

Vyras kuris tapo milijonieriumi įsigijęs vieną iš nepriklausomybės deklaracijos kopijų

13 atveju kuomet zmones praturtejo per nakti 1
JAV Nepriklausomybės deklaracija

1989m. isigijęs patikusį paveikslą iš sendaikčių parduotuvės vos už 4 dolerius, meno kolekcionierius iš Pensilvanijos, Davidas N. Reddenas kartu įsigijo ir vieną iš pirmųjų 500 JAV nepriklausomybės deklaracijos kopijų.

Už paveikslo užkištas dokumentas po 2 metų aukcione buvo parduotas net už 2,42 milijono JAV dolerių.

Kolekcionieriai 100-mečiame pastate radę vieną didžiausių automobilių kolekcijų istorijoje

5 atvejai kuomet zmones praturtejo per nakti
Mašinų kolekcija rasta Prancūzijoje

Kartais būna taip, jog randi tai ko mažiausiai tikiesi. Automobilių kolekcionavimo įmonė „Artcurial Motorcars“, iš aukciono įsigiję tvarto pastatą vakarų Prancūzijoje, kartu rado daugiau nei 18 milijonų JAV dolerių vertės mašinų kolekciją.

Šiuos automobilius buvo paslėpęs Prancūzijos verslo magnatas Rogeris Baillonas, kuris, norėdaapsisaugoti nuo užgriuvusios finansinės krizės paslėpė juos tvarto pastate. Čia jie stovėjo visiškai nepaliesti daugiau nei 50 metų, iki kol dar kartą neišvydo dienos šviesos.

Vyras isigijęs Andy Warholo eskizą garažo išpardavime

5 atvejai kuomet zmones praturtejo per nakti 2
Andy Warholas

Verslininkas iš Didžiosios Britanijos Andy Fieldsas, įsigijo penkis eskizus viename garažo išpardavime lankydamasis JAV už kievieną paklodamas vos po 5 dolerius ir per daug apie savo pirkinį nemąstė.

Kaip paaiškėjo vėliau, pardavėjo teta buvo garsiojo menininko auklė, o viename iš eskizų atrastas Andy Warholo parašas vyrui atnešė daugiau nei 2 milijonų JAV dolerių sumą.

Žmonės kurie rado senus „Szechuano“ padažo pakelius

5 atvejai kuomet zmones praturtejo per nakti 3
„Szechuano“ padažas ir ištrauka iš „Rick and Morty“

Kai 1998 metais McDonald’s trumpam laikotarpiui išleido savo Teriyaki skonio padažą, niekas net negalėjo nutuokti, jog po daugiau nei 30 metų žmonės vėl jo prašys.

Visa tai – kultinio animacinio serialo „Rick and Morty“ dėka, kuomet veikėjai viso epizodo metu akcentuoja puikų šio ingridiento skonį.

Vienas žmogus savo indelį pardavė net už 15 tūkst. JAV dolerių sumą.

Šaltinis:

13 people who discovered that their cheap junk was actually worth millions

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...