Buhalterinės paslaugos Lietuvoje

buhalterinės paslaugos lietuvoje

Buhalterinės paslaugos populiarumu pasižymi nuo pat seniausių laikų. Visur kur bus verslas, ten bus finansai ir apskaita, todėl čia bus akivaizdus poreikis kiekvienai įmonei tinkamai valdyti ir stebėti savo bendrovės finansinius rodiklius. Turint omenyje, jog vis daugiau ir jaunų žmonių steigia savo įmonės, poreikis geriems buhalterijos specialistas išliekas visuomet.

Tiesa, geru buhalteriu galima tapti tik turint pakankamai patirties dirbant su skirtingo pobūdžio įmonėms, nuolatos tobulinant savo kvalifikacijas bei, savaime suprantama, išlaikant profesionalumo kriterijus kiekvienam klientui. Kai kurios įmonės Lietuvoje pasižymi būtent tokiomis savybėmis.

[toc]

Jūsų patogumui pateikiame Top 10 buhalterines paslaugas Lietuvoje teikiančių įmonių.

Finance LT
Kubiliaus g. 23, Vilnius
+370 698 09034

UAB steigimo komanda atliekanti darbus greitai ir kokybiškai.


verslo pamatas
Laisvės pr. 60, Vilnius
+37061537309

Daugiau nei 15 metų patirtį turinti buhalterijos ir finansų įmonė galinti pasiūlyti nepriekaištingos kokybės paslaugas verslo įmonėms.


Integre
Sporto g. 18, Vilnius
+370 700 22770

Komanda siūlanti išmanius finansinius ir buhalterinius sprendimus orientuotus į dinamišką verslą visoje Lietuvoje.


mokam
Savanorių pr. 178A, Vilnius
+370 633 32713

Inovatyvumu ir lankstumu pasižyminti komanda gebanti padėti verslininkams bet kokiu įmonių steigimų, finansų ar buhalterijos klausimu.


Buhalterinės paslaugos LT
Artojų g. 6, Šiauliai
+37061439393

Finansininkų ir buhalterių komanda kuri savo veiklą grindžia glaustu bendradarbiavimu su klientais ir optimaliu jų problemų sprendimu.


buhalteria
Konstitucijos pr. 12-211, Vilnius
+370 686 87 811

Daugiau nei 5 metų patirtį turinti įmonė yra viena iš populiariausių Lietuvoje. Jų teikiamos paslaugos yra grįstos profesionalumo, atsakingumo ir glaudaus bendradarbiavimo principais.


Jugma
Konstitucijos pr. 12-202, Vilnius
8 657 64300

Iš patyrusių finansų bei buhalterių sudaryta įmonė pasirengusi padėti visiems jums rūpimais mokestiniais klausimais.


lewben
Tumėno g. 4, Vilnius
+370 5 2 644741

Tarptautinė finansų planavimo, valdymo, mokesčių ir buhalterijos įmonė sėkmingai veikianti Lietuvoje ir užsienyje.


bute
Telšiai
8 659 14781

Profesionali buhalterijos bei finansų įmonė Lietuvoje savo paslaugas teikianti nuotoliniu būdu, garantuojanti mažas išlaidas ir kokybiškas konsultacijas.


Eureka
Konstitucijos pr. 7, Vilnius
+370 5 238 0000

Buhalterinė įmonė pasižyminti moderniu veikimo principu ir gebanti padėti visais rūpimais finansų valdymo ir organizavimo klausimais.

Finansinė verslo pusė yra viena iš specifiškiausių ir reikalaujanti daugiausiai dėmesio iš įmonės vadovų. Bendrovei augant atsiranda vis didesnis poreikis tinkamai valdyti jos kaštus, matyti ateities perspektyvas ir gebėti pakankamai lanksčiam atsitikus bet kokiais situacijai.

Kodėl taip svarbu tinkamai atliekamos buhalterinės apskaitos paslaugos?

Nesvarbu apie kokio pobūdžio ar rinkos verslą bekalbėtume, faktas, jog praktiškai kiekvienos bendrovės veikla yra dinamiška, reikalaujanti preciziškumo ir tinkamų sprendimų norint, jog ji gyvuotų ilgai ir sėkmingai. Vienas iš tokių dalių yra įmonės finansai ir buhalterija.

Ar kalba eitų apie laiku darbuotojams mokamus atlyginimus, tinkamų pažymų atitinkamoms valstybinėms institucijoms parengimą, o galbūt sumokamų mokesčių dydį, galima garantuotai teigti, jog su tinkamai atliekama įmonės buhalterinės apskaitos politika galima užtikrinti, jog ji funkcionuos sklandžiai ir sėkmingai.

Kokiomis ypatybėmis pasižymi profesionali buhalterinių paslaugų įmonė?

  • Kompleksiškos apskaitos paslaugos – pradedant elementariomis operacijomis ir baigiant itin sudėtingomis buhalterinėmis operacijomis, tinkamas finansines paslaugas teikiantis kolektyvas galės užtikrinti viską kas svarbiausia jūsų įmonei. Čia kartu įeis ir visų būtinų dokumentų paruošimas bei pateikimas, na ir žinoma bendradarbiavimas su atitinkamais valstybės organais.
  • Visada ir laiku – renkantis gerą buhalterijos ir finansinės apskaitos įmonę nereikės rūpintis ar apskaita visuomet bus atliekama laiku nekompromituojant įmonės veiklos. Susergant buhalteriui, jam išėjus iš darbo ar pasiemus atostogų įmonėje finansų tvarkymas gali sustoti, tačiau tuo niekuomet nebus samdant įmonę.
  • Ne tik svarbiausi darbai, bet ir daugiau – pačios geriausios įmonės gebės atlikti ne tik elementarias ar sudėtingesnes operacijas, tačiau kartu suteikti ir rimtais argumentais pagrįstų mokestinių rekomendacijų leisiančių geriau optimizuoti finansinę įmonės veiklą.

Susiję Įrašai

→ Pasaulis
Verslas
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...