Verslo valdymo sistemos ir jas siūlančios įmonės

Verslo valdymo sistemosVerslo valdymo sistemos – tai tam tikra programinė įranga kurios tikslas padėti bendrovei optimizuoti pagrindinius savo verslinės veiklos ypatumus.

Čia kalba eina apie tokius dalykus kaip gamybą, informacijos valdymą, procesų optimizavimą, automatizavimą ir t.t.

Įmonei augant ir plečiant verslą, atsiranda poreikis gebėti išlaikyti komunikacijos kokybę su klientais bei kitais komandos nariais, laiku pateikti užsakymus tiekėjams bei pasirūpinti kitais dalykais. [toc]

Kiekviena įmonė – skirtinga, todėl suprantama, jog kiekvienai iš jų bus reikalingas unikalus sprendimas pritaikytas būtent jos poreikiams.

Šiame straipsnyje mes aptarsime pagrindinius verslo valdymo sistemų ypatumus ir pateiksime top 10 įmonių galinčių integruoti tokį sprendimą jūsų bendrovei.

TOP rekomenduojama verslo valdymo sistemas siūlanti įmonė

contourenterprise-lt
Tarandės g. 34, Vilnius
+370 659 89270

Contour Enterprise - tai bendrovė siūlantį ko gero unikaliausią sprendimą stambioms ir vidutinėms verslo įmonėms. Jų verslo valdymo sistema yra ne tik taikytina skirtingose rinkose, tačiau taip pat gali būti panaudota atliekant tokias pats stambias užduotis kaip ir pasaulinio garso atstovų siūlo variantai.

Top 10 verslo valdymo sistemas siūlančių įmonių

contourenterprise-lt
Tarandės g. 34, Vilnius
+370 659 89270

Contour Enterprise - tai bendrovė siūlantį ko gero unikaliausią sprendimą stambioms ir vidutinėms verslo įmonėms. Jų verslo valdymo sistema yra ne tik taikytina skirtingose rinkose, tačiau taip pat gali būti panaudota atliekant tokias pats stambias užduotis kaip ir pasaulinio garso atstovų siūlo variantai.


softera
K. Donelaičio g. 62, Kaunas
+370 377 52772

Softera - bendrovė pasižyminti lanksčiais ir užtikrintais sprendimais rengiant tinkamas strategijas verslui. Verslo Valdymo Sistemų atžvilgių įmonė dirba su Microsoft Dynamics ir Power BI produkcija bei tai pat siūlo savo unikalią sistemą - Softera.UNI.


IK consulting
Mokslininkų g. 2A, Vilnius
+370 5 215 0404

IK consulting - jau beveik 20 metų sprendimus verslui padedanti surasti įmonė. Viena iš jos specializacijų yra ir Verslo Valdymo Sistemų integravimas, faktoriui, už kurį bus atsakinga atskira įmonės komanda.  Bendrovė gali padėti surasti geriausią sprendimą būtent jūsų situacijai.


columbus
Savanorių pr. 321C,
+370 37 750 565

Columbus - tai pasaulinio mąsto bendrovė su beveik 2000 specialistų visame pasaulyje, kurios tikslas - padėti įvairiems verslams tinkamai skaitmenizuotis ir integruoti verslo valdymo sistemas kasdienybėje. Ši komanda pagrinde dirba su Microsoft produktais.


iProcess
K.Donelaičio g. 33, Kaunas
+370 612 12295

iProcess - tai komanda padedanti su įvairiais verslo sprendimais įmonėms, įskaitant ir tinkamą Verslo Valdymo Sistemos integravimą į kasdienę veiklą. Įmonė neturi savo produkto, tačiau siūlo su Microsoft Dynamics 365 susijusius sprendimus skirtingo tipo įmonėms.


terra it
Partizanų g. 15A, Kaunas
+370 687 25439

Terra IT - įmonė siūlanti universalius verslo valdymo sprendimus įvairių tipų įmonėms.  Pagrindiniai jų moduliai yra susiję su projektų valdymu, gamyba, užduočių paskirimu ir daugeliu kitų sprendimų. Viena iš labiausiai patyrusių komandų galinti pasiūlyti sprendimą visiems.


fit systems
Mokslininkų g. 2a, Vilnius
+370 606 74620

FIT Systems - tai verslo valdymo sistemas kurianti ir siūlanti bendrovė ruošianti klientų, pardavimų, projektų, logistikos bei prekių rezervacines sistemas įvairioms įmonėms. Tai puikus sprendimas tiems kas ieško patogios naudotojo sąsajos, plėtimo galimybių, greito veikimo ir kitų panašių sprendimų.


SAP ERP
Lvovo g. 105A, Vilnius
+370 5 278 55 00

SAP ERP - tai verslo valdymo sistema sukurta pagal naujausias e-komercijos rinkos tendencijas, su tikslu būti taikoma ir naudojama didelėms įmonėms dirbančioms tiek regioniniu, tiek tarptautiniu mąstu. Tai yra puikus sprendimas ieškantiems apskaitos ir finansų, gamybos, žmogiškųjų išteklių ir kitų sprendimų integravimo vienoje vietoje.


DINETA.ekosistema
Kuršių g. 7, Kaunas
+370 603 18601

DINETA.ekosistema - tai unikali verslo valdymo sistema siūlantį viena iš geriausių lankstumo faktorių rinkoje. Čia be jokių problemų galėsite sujungti buhalterinės apskaitos, kasos, tiekimo grandinių ir dar daugelį paraleliai einančių sistemų. Lengvas integravimas - viena iš pagrindinių sistemos ypatybių.


odoo
Bijūnų g. 10D, Klaipėda
+370 661 66611

Odoo - vienas iš kompaktiškiausių sprendimų verslo valdymo sistemų atžvilgiu. Čia vietoje turėsite savo pardavimų valdymo,  sandėlių sistemos, projektų valdymo, gamybos sistemų ir kitus modulius. Visame pasaulyje sistema turi daugiau nei 5 000 000 vartotojų, todėl kokybė - garantuota.

Kam skirtos verslo valdymo sistemos (VVS)?

Kiekvienoje verslo įmonėje, nesvarbu kokio dydžio ji būtų, kasdien vyksta itin daug procesų kuriuos norint tinkamai įvertinti ir užtikrinti sėkmingą verslo vystymą, būtina sėkmingai sekti ir laiku pastebėti vykstančius pokyčius.

Ar tai būtų išlaidos, uždirbtas pelnas, mokestinės ataskaitos ar apskritai kitų faktorių analizė – tiktai tinkamas įvairių dėsnių stebėjimas gali užtikrinti mūsų bendrovės sėkmę. Tiesa, įmonei augant ir didėjant jos mąstams, to būtinybė dar labiau išauga, kadangi reikia nuolat vertinti ir stebėti vis daugiau dalykų.

Verslo valdymo sistema gali būti būtent tas sprendimas kuris padės užtikrinti kur optimalesnį jūsų įmonės skirtingų dalių valdymą, pradedant kokybiškesne informacijos kontrole ir kaupimu ir baigiant pilnu jūsų verslo skaitmenizavimu vienoje sistemoje.

Jūs ir jūsų darbuotojais itin patogiai matys viską ką jie turėtų matyti – ar tai būtų darbai kuriuos reikia skubiai atlikti, klientai su kuriais privalu susisiekti ar kita svarbi informacija susijusi su bendrove.

Pravartu žinoti ir tai, jog paprastai verslo valdymo sistemos iš savęs būna kartu ir itin lanksčios. Tai reiškia, jog galima integruoti skirtingus modulius iš skirtingų gamintojų, galbūt apsistoti ties tam tikra viena sistema ar apskritai prisitaikyti tik vieną reikalingą funkciją.

Taigi, iš esmės šios sistemos yra sukurtos, tam, kad kur kas palengvinti skirtingų jūsų įmonės dalių valdymą.

Kokią naudą suteikia verslo valdymo sistemos (VVS)?

Kokią naudą suteikia verslo valdymo sistemos

Verslo valdymo sistemų teikiamus privalumus įmonėms iš esmės galima būtų apibendrinti keletu pagrindinių faktorių susijusių su verslu bendrine prasme.

Jie yra:

 • Paprastesnė komunikacija su klientais – ko gero nė kart jums yra tekę ir pamiršti, ir kažką ne taip atlikti savo klientui vien dėl to, jog neturėjote galimybės tiksliai atsekti kur nutrūko pokalbis ar ties kuriuo žingsniu jūs ar jūsų kolega sustojo atlikinėję darbus. Su VVS to nebus, kadangi vienas iš sistemos patogumą yra komunikacijos supaprastinimas ir atsekamumas.
 • Darbų paskirstymas – turite didelį kolektyvą ir norite visiems persiųsti užduotis kurias privalu atlikti? Su verslo valdymo sistema tai bus padaryti kur kas paprasčiau nei lig šiol. Kiekvienas darbuotojas čia turės savo profilį, kuriame itin paprastai galėsite surašyti visas būtinas užduotis, matyti darbuotojo progresą jas atliekant ir kiek buvo praleista prie tam tikros užduoties.
 • Apskaitos supaprastinimas – buhalterinė apskaita kartais užtrunka tikrai nemažai laiko, ypač kai kalba eina apie, takime, stambesnes gamybos įmones. Juk reikia įvertinti tiek faktorių ir duomenų, kol kas galiausiai gausime aktualų rezultatų. Su VVS pagalba itin patogiai galėsime atlikti pirkimų, pardavimų, turto valdymo ir kitas apskaitas.
 • Pardavimų valdymas – jei esame elektroninė parduotuvė prekių užsakymas tiekėjams, kliento sutarčių patvirtinimas ir jo užsakymų priėmimas ar reklaminių projektų ruošimas yra mūsų kasdienybė. Savaime aišku, jog stambesnio masto įmonei privalu automatizuoti kaip įmanoma daugiau dalykų, tam užtikrinti efektyvią įmonės veiklą. Tai – viena iš stipriausių VVS pusių, todėl nebus sudėtinga tokį funkcionalumą integruoti ir jums.
 • Logistikos ir sandėlių valdymas – dar vienas populiarus verslo valdymo sistemos panaudojimas yra transporto logistikos, tiekimo grandinės ir įmonės sandėlių valdymas. Norint užtikrinti, jog įmonėje laiku spėjama pristatyti užsakymus, stebėti įmonės transporto judėjimą, degalų sunaudojimą ir t.t., nėra nieko patogiau tokiai užduočiai sukurtas modulis.

Tai tik keletas pagrindinių privalumų ir funkcijų kurias gali atlikti tokia sistema. Tikslūs moduliai ir tai kaip reikėtų integruoti tuos sprendimus jau priklausys nuo jūsų, todėl tikslingiausia būtų kreiptis į tam tikrą komandą kuri padėtų tai padaryti ir priderinti tiksliai prie jūsų įmonės veiklos.

Kur pagrinde yra naudojamos verslo valdymo sistemos (VVS)?

Manome, jog verslo valdymo sistemos yra universalus įrankis kuris gali būti sėkmingai pritaikytas praktiškai bet kokio tipo ar dydžio versle.

Tiesa, norint pasiekti maksimalų tokios sistemos efektyvumą ir gauti didžiausią įmanomą naudą, privalu užtikrinti, jog pastaroji sistema apimtų visas pagrindines jūsų verslo dalis.

Į tai įeis ir duomenų registravimas bei jų analitika, ataskaitų ruošimas ir t.t. Kitas dalykas – itin svarbu tinkamai jums reikalingus modulius integruoti į kasdienę jūsų darbo aplinką.

Tik tokiu būdu jūs galėsite užtikrinti jog jūsų įmonė išnaudos maksimalų potencialą kurį suteikia šios technologijos ir netrukdomai siekti užsibrėžtų verslo tikslų.

Verslo valdymo sistemos pagrindine yra naudojamos šiose srityse:

 1. Gamybos kompanijose
 2. Statybos įmonėse
 3. Didmeninėje prekyboje
 4. Mažmeninėje prekyboje
 5. Paslaugų sektoriuje
 6. Viešajame sektoriuje
 7. Logistikoje ir transporte
 8. Finansų apskaita užsiiminėjančiose bendrovėse

Ir kt.

Mitai apie verslo valdymo sistemas

Mitai apie verslo valdymo sistemas

Kadangi nemaža dalis verslininkų arba tiksliai nežino kaip veikia arba apskritai nežino kas ta verslo valdymo sistema yra, visuomenėje susiformavo nemažai neteisingų mitų apie šias sistemas ir jų integravimą.

Nutarėme juos aptarti ir paneigti sekcijoje žemiau.

Verslo valdymo sistemos yra naudingos tik sudėtingiems verslo procesams

Daugeliui verslo valdymo sistemų skeptikų atrodo, jog pastarąją sistemą galima pritaikyti tik tokiems darbams kaip sandėlio atsargų stebėjimas, kaštų skaičiavimas, apskaitos dokumentų ruošimas ir t.t.

Nors šiuos darbus taip pat galima sėkmingai atlikti, modernios sistemos yra maksimaliai orientuotos į vartotoją – tai yra į visuotinį naudojimo paprastumą.

Čia laisvai galima stebėti į įvairius duomenis itin paprastame lygmenyje, atlikinėti tokius smulkius darbus kaip darbų paskirstymas ar komunikacija, tiek su klientu, tiek su savo kolegomis.

Iš esmės – tai yra universalus sprendimas tinkantis visoms įmonėms, todėl ko gero būtent dėl to jos vis labiau populiarėja.

Šie sprendimai yra naudingi ir tinkami tik didelėms bendrovėms

Kai kuriems žmonėms atrodo, jog šios sistemos yra tinkamos tik stambios įmonėms kurios turi suvaldyti itin daug procesų vienu metu.

Tačiau tai vėl gi nėra tiesa. Spėjame, jog toks mitas atsirado iš to, jog anksčiau rinkoje dominavusios sistemos buvo išties ne pigios, kas daugeliui sukėlė įspūdį, kad norint įsigyti verslo valdymo sistemą, yra būtina skirti itin daug lėšų.

Didelę reikšmę kainos atžvilgiu turėdavo duomenų talpinimas, kam reikėdavo nemažai fizinių serverių.

Šiuolaikinės sistemos, tuo tarpu, dažniausiai yra grindžiamos debesų kompiuterijos principus kas reiškia kur kas mažesnius kaštus tiek gamintojui, tiek ir klientui.

Kaip minėta, supaprastintas šių sistemų veikimas ir sumažėjusi kaina, verčia tai puikiu sprendimu net ir nedidelei įmonei kuri paprasčiausiai negali skirti didelio biudžeto tokiam dalykui.

Modulius sunku derinti tarpusavyje

Žmonėms kurie nėra nagingi technologijose visuomet norisi paprastumo kasdienėje darbo aplinkoje.

Dažnas mitas yra tame, jog įsigyjant skirtingas funkcijas iš skirtingų bendrovių bus itin sudėtinga viską tarpusavyje suderinti ar kitaip adaptuoti pagal individualią įmonės situaciją.

Tačiau tai vėl gi nėra tiesa.

Svarbiausia, kreipiantis į įmonę dėl VVS pritaikymo jums aiškiai nurodyti kokioje srityje jūs dirbate ir kokie sprendimai funkcionalumo atžvilgiu jums bus reikalingi, o jeigu jau kažką turite įsigiję prieš tai, nurodyti kokio tipo sistemą naudojate.

Modernią verslo valdymo sistemą paprastai itin lengva adaptuoti skirtingoms funkcijoms ir naudojimui, nepriklausomai nuo jūsų veiklos, todėl patyrusiems specialistams neturėtų kilti bėdų jas pritaikyti ar integruoti pagal jums tinkamą funkcionalumą ir leisti viską turėti vienoje vietoje.

Pabaigai

Šiame straipsnyje aptarėme tai kas yra verslo valdymo sistema ir kaip tai gali padėti įvairiais įmonės veiklos valdymo ypatumais. Ar tai būtų tiekimo grandinės, projektų valdymo, atsargų, gamybos ar finansų kontroliavimas – tai yra universalus sprendimas padėsiantis maksimizuoti jūsų verslo potencialą.

Susiję Įrašai

→ Pasaulis
Verslas
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...