Kas yra SEO? Veikimo principai ir nauda

Kas yra SEO optimizavimas

SEO (angl. Search Engine Optimization) arba svetainės turinio optimizavimas – tai procesas kurio pagrindinis tikslas yra iškelti jūsų puslapį į kuo aukštesnes paeiškos sistemų vietas pagal jūsų siūlomus raktažodžius. Nors ši metodika nėra privaloma jūsų svetainei, ją optimizavus, turėsite ne tik daugiau galimybių konkuruoti, bet ir būsite labiau matomi savo klientams.

kas yra seo

Kam SEO yra naudingas?

Nors SEO metodai gali būti taikomi įvairaus tipo svetainėms, ko gero, didžiausia šios metodikos nauda būtų matoma įmonėms kurių tikslas tinkamai reklamuoti savo paslaugas ir legaliai konkuruoti internetinėse rinkose. Taigi, pagrindinė nauda yra tiems kurių tikslas  turėti didesnį klientų traukos potencialą, nei panašias prekes ar paslaugas siūlantys konkurentai.

„Google”, „Yahoo”, „Bing” – tai didžiausios paieškų sistemos pagal kurių siūlomus nuostatus ir rekomendacijas svetainė gali būti optimizuojama taikantis į klientus. Tinkamas jos sutvarkymas ne tik pagerintų svetainės vidinę bei išorinę išvaizdą, tačiau ir „iškeltų” jūsų turinį į aukštesnes paieškos sistemų vietas lyginant su kitais.

Kaip veikia SEO?

Pagrindinės SEO metodikos yra susijusios su svetainės turiniu. Tinkamai parašytas, originalus ir aktualus žmonėms turinys paieškos sistemų, bus prioritetizuojamas labiau, nei tas kuris bus sukomponuotas atmestinai, neatsižvelgus į galimus klientų poreikius.

Dar vienas svarbus aspektas – techniškai netvarkinga svetainė. Nors ir rašysite puikų turinį, paieškos sistemos, skenuodamos svetainių kodus atsižvelgs į tokius dalykus kaip:

  • tinkamai suprogramuota svetainės aplinka.
  • svetainės užkrovimo greitis (pvz. ar puslapyje nėra per didelio skaičiaus reklamų)
  • parašyti tekstai turi taisyklingai sužymėtas savo dalis (pvz. antraštės, paragrafai ir jų pavadinimai ir t.t.)
  • taisyklingai pažymėti paveikslėliai ir kitų rūšių medijos.

Nei viena, nei kita pusė nėra svarbesnė už kitą, yra būtina atsižvelgti tiek į techninę, tiek kontekstinę jūsų administruojamo puslapio pusę.

Ko galima pasiekti šiais metodais?

Tinkamai sutvarkius svetainę rezultatus galėsite pamatyti praėjus tam tikram laiko tarpui. Pagrindinis privalumas – padidėjęs jūsų puslapio matomumas bei apsilankančių žmonių skaičius svetainėje.

Jei lankytojas, greitai ir aiškiai randa tai ko jam reikia, svetainė yra tinkamai paruošta ilgalaikiam darbui ir reklamai.

Jeigu ieškote įmonės puikiai išmanančios darbą SEO srityje  ir galėsiančios jus konsultuoti visais rūpimais internetinio marketingo klausimais, apsilankykite https://easyseo.lt

Susiję Įrašai

Verslas
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 4
vidutinis įvertinimas - 5,00 iš 5
Loading...