Šunų vedybos? O Kodėl gi ne? Naujovės pliusai ir minusai

Ko gero tradicinė žmogaus mąstysena šiuo klausimu būtų – Kodėl? Būtent kodėl aš, kaip šuns šeimininkas turėčiau organizuoti ir rūpintis, tokiu renginiu kaip šuns vedybos? Iš tiesų ši veiklos sritis yra visiškai nauja tiek pasaulyje, o juo labiau Lietuvoje.

vestuves sunims tikrai taip

Dažniausia priežastis dėl ko žmonės organizuoja vestuves savo šunims būna sėkminga patelės ir patino partnerystė, kuri atneša daug mažų šuniukų.Bet tai gali būti tik viena iš priežasčių. Manome, jog nustebsite sužinoję apie kitus šio renginio privalumus bei trūkumus.

[toc]

Privalumai

Tai, dar viena proga suburti šeimos ratą

Dažnai vyrauja nuomonė, o ypač Lietuvoje, jog mūsų giminės, nors ir kaip juos bemylėtume, pakankamai retas susitikimo svečias mūsų namuose. Tokio pobūdžio renginys būtų įdomi ir kūrybiška naujovė galinti sukurti netradicinę progą dar kartą visiems susiburti ir aptarti visus reikalus, tik šiuo atveju galėsite ir šuniškus.

Galėsite pabendrauti su kitais šunų mylėtojais

Jeigu esate šunų mylėtojas, ko gero turite ir nemažai pažįstamų ar draugų kurie taip pat yra keturkojų auginimo entuziastai. Pakvietę juos į savo organizuojamą šventę jūs ne tik turėsite apie ką šnektelėti, bet ir pasitarti dėl pačių vestuvių organizavimo ateičiai. Galiausiai, kodėl nesuorganizavus vestuvių viešai? Galbūt rasite naujų draugų sau ir savo augintiniui?

Turite galimybę kurti verslą šiuo aspektu

Kadangi tai yra visiškai nauja veiklos sritis, tai gali būti sėkminga idėja jūsų verslui. Mąstykite taip: organizuojate tradicines vestuves, tačiau visus žmogiškuosius faktorius turite pakeisti šuniškais. Leiskite sau būti kūrybiškais, ekspermentuokite ir rasite optimalų variantą. Na, o jeigu manote, kad nežinote nuo ko pradėti kuriant verslą, galite apie esminius žingsnius pasiskaityti čia.

Trūkumai

Galimos didelės išlaidos

Kaip žinia tokio renginio, jeigu atsižvelgiant į kiekvieną smulkia kaip ir tradicinių vestuvių organizavimas gali atsieiti nemažą pinigų sumą. Jeigu jaučiatės tikrai pasiruošęs imtis šio užsiėmimo ir investuoti į jį, drąsiai siekite pasisekimo.

Didelės laiko investicijos

Kaip ir pinigų aspektas, tokio pobūdžio renginys užims nemažai laiko ruošiantis. Kvietimų sukūrimas ir išsiuntimas, tinkamos šunims vietos parinkimas, reikalų derinimas su vestuvių dalyviais – visą tai daug energijos reikalaujantys dalykai kuriuos gali skirti ne kiekvienas. Tačiau galimas sėkmės rezultatas – tikrai džiuginantis. яндекс

Galite nesulaukti pakankamai klientų

Vėl gi, kadangi tai yra pakankamai nauja veikla ir jeigu manote, kad neturite energijos ar finansinių resursų, užsiminėdami tokia veikla reguliariai, galite sėkmės ir nesulaukti. Tradicinis mentalitetas mūsų šalyje gali taip pat pakišti koją organizuojant tokius renginius, o ir klientų sulauksite tik tokių kurie turi itin didelį norą išreikšti meilę savo augintiniui.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 1
vidutinis įvertinimas - 5,00 iš 5
Loading...