Vairavimo mokyklos: ką reikia žinoti renkantis?

Norint išmokti tinkamai vairuoti automobilį, įgauti įgūdžių bei gauti “Regitros” pažymėjimą yra būtina pasirinkti tinkamą vairavimo mokyklą. Tačiau Vilniuje jų itin gausus skaičius. Atsakymą į klausimą kaip tinkamai išsirinkti ją pateiksime šiame straipsnyje.

vairavimo mokyklos
Vairavimo instruktoriai

Atvykus į vairavimo mokyklą reiktų apsižvalgyti po aplinką, pabendrauti su administratore ir pasiklausti ne tik apie kainas, bet ir instruktorių kompetenciją. Jeigu yra šansas pabendraukite ir su jais, juk jie jus mokinsi taisyklingai valdyti automibilį ir garantuos jūsų sėkmę “Regitros” egzaminų centre.

[toc]

Kursų metu daug bendraukite. Niekados nesidrovėkite paklausti instruktoriaus, bet kokio su vairavimu susijusio klausimo, jo pagrindinis darbas – padėti jums. Juk jūs esate tas kuris faktiškai moka jam algą, be jūsų perkamos paslaugos įmonės nebūtų.

Automobiliai

Esant galimybei, ar apžvelgiant įmonės interneto svetainę pasižiūrėkite kokių automobilių pasiūla yra galima mokykloje. Ar jie yra iš tikrųjų naujausi? Ar jie atitinka saugumo ir naujumo standartus? Galiausiai, ar jais vis dar važinėjama “Regitroje”? Tai yra būtinas aspektas, kadangi jūs vairuosite jį ne tik kursų metų, bet ir “bendrausite” su juo su egzaminatoriais “Regitroje”

Šiuo metu populiariausios markės naudojamos egzaminų centruose “Hyundai” “Ford” bei “Toyota” automobiliai. Jie puikiai atitinka visus svarbiausius saugumo bei ekonomiškumo reglamentus, todėl yra tinkamiausi mokytis taisyklingai valdyti transporto priemonę.

Reitingai informacijos priemonėse

Dauguma žurnalų tiek spaudos tiek internetinių portalų, pateikia kasmetinius reitingus visoms vairavimo mokykloms. Tam tikri aspektai į kuriuos atsižvelgia jie: “Regitros” pasisekimo reitingas, mokyklinio egzamino reitingas, perlaikymų skaičius ir patekimo į incidentus skaičius.

Būtinai pasižiūrėkite tiek internetinę, tiek popierinę spaudą, tam, kad turėtumėte objektų vaizdą apie įmonės sėkmės ypatumus. Apsilankykite „Facebook” profiliuose, apžiūrėkite atsiliepimus, paprastų žmonių įvertinimus.

Kursus sėkmingai pasirinkus

Išsirinkus vairavimo mokyklą būtinai perskaitykite visus sutarties punktus atidžiai, ir susitarkite dėl mokėjimo metodikos. Tai gali būti periodiniai mokesčiai, ar visos sumos padengimas iškarto. Apart viršuje paminėtų aspektų, būtina prisiminti ir tai, jog jūs pats taip pat turite dėti daug pastangų, tam, kad pasiekti kuo geresnius rezultatus. Tai užtikrins jūsų sėkmę laikantis finalinį egzaminą “Regitroje”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...