Apie ką yra serialas „Aistros Kaina”?

apie ka serialas aistros kainaSerialas “Aistros Kaina” – tai turkų draminis serialas rodytas nuo 2017 iki 2018 metų.

Pasaulinio pripažinimo sulaukęs šedevras yra populiarus ir lietuvių tarpe.

Žiūrėti serialą „Aistros Kaina” online

Tai – neprognozuojama istorija apie du žmones iš labai skirtingų pasaulių, suvestų likimo. Ar lemta įsiplieksti meilei net ir sudėtingiausioje situacijoje?

[toc]

Serialo “Aistros Kaina” siužetas – ką būtina žinoti

Šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie serialo “Aistros Kaina” siužetą.

Serialo veiksmas sukasi aplink du pagrindinius veikėjus – Feratą ir Asli – du žmones iš labai skirtingų gyvenimų. Feratas – rūstus ir šaltakraujis nusikaltėlis pasiruošęs padaryti bet ką, net žudyti, jeigu tai jam padės pasiekti norimą tikslą.

Tuo tarpu Asli – visiška priešingybė. Ši dora ir nuoširdi mergina dirba gydytoja. Atsidavusi savo profesijai visa širdimi ji nori padėti kaip įmanoma daugiau žmonių.

Šiuos visiškai priešingus žmonės suveda negailestingas likimas. Kuomet merginos gyvybei kyla pavojus, vienintelis ją išgelbėti galintis žmogus – negailestingasis Feratas. Tačiau visa to kaina – santuoka su juo.

Ar lemsta įsiplieksti meilei ten kur viskas prasidėjo kančiomis ir ašaromis? Ar naivioji mergina Asli pakeis rūstūjį Feratą savo gerumu ir nuoširdumu?

Visa ši drama yra perteikiama seriale.

Atsiliepimai apie serialą – geras aktorių darbas ir įdomus siužetas

Turkų serialai pamažu užkariauja pasaulį, tai pripažįsta beveik visi televizijos kritikai. Visiškai neveltui serialas “Aistros Kaina” sulaukė didžiulio pasisekimo ne tik gimtojoje Turkijoje, tačiau ir daugelyje pasaulioj šalių, įskaitant ir Lietuvą.

Vienas iš pagrindinių aspektų dėl kurių yra giriamas serialas – neįprasta siužeto linija. Čia ji yra vystoma tokiu būdu, jog už serialo turinį praktiškai yra atsakingi patys žiūrovai. Kūrėjai pateikia bendrają idėją, o tolesnė jo eiga yra vystoma pagal sulauktas žmonių reakcijas.

Visa tai transformuojasi į labai neįprastą siužeto patirtį, įdomius istorijos vingius ir aplankytas serialo vietas. Ir nors viena serialo serija trunka apie 2 valandas – žiūrėti dėl to tikrai nepabosta.

Kitas dalykas dėl ko vertinamas šis serialas – labai gerai parinkti aktoriai

Seriale – labai daug dramos, todėl talentingi aktoriai yra būtini, tam, kad įkūnytas vaidmuo būtų įtikinamas, ypač turint omenyje, jog serialo siužetas keičiasi tiek daug kartų.

Pagrindiniai aktoriai – Ibrahim Celikkol ir Birce Akalay atitinkamai vaidinantys Feratą ir Asli yra būtent tokie. Kiekvienas pokytis jų veido išraiškose ir veikėjų charakteriuose yra labai nedideli, tačiau labai reikšmingi.

Pabaigai

Aptarėme serialą “Aistros Kaina” ir jo siužeta. Jeigu ieškote kokybiško draminio serialo su nesudėtingui žiūrėjimui turiniu, rinkitės šį turkišką šedevrą ir tikrai nepasigailėsite.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 3
vidutinis įvertinimas - 5,00 iš 5
Loading...