Apie ką yra serialas „Pažadėtoji”?

apie ką yra serialas pažadėtojiSerialas “Pažadėtoji”, pasaulyje geriau žinomas originaliu pavadinimu “Balika Vadhu” – tai Indiška muilo opera kurta nuo 2008 iki 2016 metų.

Čia susipina Indų visuomenės tradicijos, žmonių gyvenimai, drama ir žinoma, meilė.

Sužavėjęs praktiškai, visus, serialas abejingų nepaliko ir Lietuvoje.

Šiame straipsnyje plačiau aptarsime Indiško serialo “Pažadėtoji” siužetą. [toc]

 

Serialo “Pažadėtoji” siužetas – svarbiausios detalės

Serialo veiksmas vyksta giliomis tradicijomis pasižyminčiame Indijos valstijoje Radžastane. Veiksmo epicentre ir pagrindinė serialo veikėja – jaunoji Anandi gimusi nepasiturinčioje šeimoje. Nors mergaitei tik aštuoneri, jos gyvenimas greitai pasikeičia dėka griežtų regiono tradicijų.

Mažąjai Anandi kaip ir kitiems tokio amžiaus vaikams terūpi skanumynai ir žaidimai su draugais, tačiau kartu jai gerai sekasi ir krimsti mokslus mokykloje. Mokytoja nuolat giria mergaitę dėl jos sumanumo, nuovokos ir išradingumo.

Deja, tačiau toks gyvenimas mergaitei greitai pasibaigs. Jos tėvai vieną dieną sulaukia svečių iš turtingų žemvaldžių regione kurie siūlo mergaitę sutuokti su jų sūnumi, panašiaus amžiaus berniku Džagdišu. Tradicijų verčiama mergaitė privalo tekėti.

Iš pradžių mergaitė džiaugiasi dideliu dėmesiu, vestuvine suknele, būsimomis vaišėmis ant stalo – visa tai atrodo kaip smagus žaidimas, tačiau netrukus užgriūva gyvenimo realybės. Mergaitės teks atsisveikinti nu mylimos mamos ir tėčio, artimiausių draugų ir keliauti gyventi pas visiškai nepažįstamus žmones.

Kartu jai teks prisiimti ir naujus gyvenimo vaidmenis – žmona, marti, mylimoji… Ką daryti ir kas išgydys širdyje esantį skausmą? Ko gero, tik laikas. O laikui bėgant čia įvyksta tikrai nemažai – bėgant metams Anandi net įsimyli savo sutuoktinį Džagdišą, tačiau jis jos jausmams neatsako ir mieliau nueina pas savo mokslų draugės Gauri glėbį.

Džagdišo tėvai – niršta. Tradicijos yra tradicijos ir vyras negali palikti žmonos be jokios priežasties. Taigi šie santykiai taip pat nepavyksta. Kuomet Džagdišas norės vėl grįžti pas Anandi, ji jau bus ištekėjusi už kito vyro, labai įtakingo regiono žmogaus.

Ar pavyks nuo vaikystės bendravusiems Anandi ir Džagdišui, ar ištiks dar koks likimo vingis? Istorijoje daug vingių ir nenuspėjamų įvykių, tai ir yra kas daro šį serialą be galo įdomu žiūrovams.

Atsiliepimai apie serialą – autentiškas žvilgsnis į Indiją, tačiau turintis ir tamsią dėmę

Serialas “Pažadėtoji” – tai drama pakerėjusi tiek žiūrovų, tiek kritikų širdis. Jis pelnė daug apdovanojimų savo gimtinėje, sulaukė pripažinimo ir užsienyje, kur buvo pagirtas už labai tikslingai perteiktą žiaurią Indijos visuomenę kurioje vaikų gyvenimas yra nusprendžiamas jau pačioje mažumėje.

Ko gero, labiausiai visus fanus žavėjo pagrindinė serialo žvaigždė – Avika Agor. Jos įkūnytas Anandi vaidmuo puikiai perteikia mažo žmogaus kančias ir augimą negailestingoje indų visuomenėje.

Deja, tačiau šis serialas turi ir tamsią dėmę. Praėjus vos keliems mėnesiams po serialo filmavimų, iš gyvenimo savo noru pasitraukė viena iš pagrindinių serialo žvaigždių Pratyusha Banerjee, vaidinusi Anandi kaip jau suaugusią moterį. Manoma, jog prie to privedė itin žiaurus aktorės vyro elgesys ir patirtas smurtas.

Kodėl verta žiūrėti serialą “Pažadėtoji”?

Kaip jau minėta, šis serialas – tai autentiškas požiūris į Indiją, jos žmones ir tradicijomis persmelktą visuomenę. Įdomus scenarijus, žavingi ir talentingi aktoriai abejingų prie ekranų tikrai nepaliks, todėl čia garantuotas smagus žiūrėjimas.

Tai – nuostabi istorija apie moters kovą ir galiausiai atrastą laimę praėjus vingių kupiną gyvenimą kuriai abejingas neliks nei vienas žmogiškąsias vertybes vertinantis žmogus.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme indų serialą “Pažadėtoji” ir jos scenarijų. Jei ieškote nesudėtingo turinio serialo nufilmuoto su puikiai vaidinančiais aktoriais ir gera istorija, šis serialas yra kaip tik jums. Tikrai nepasigailėsite pradėję jį žiūrėti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 6
vidutinis įvertinimas - 4,33 iš 5
Loading...