Apie ką yra serialas “Vargšė Lialia”?

Vargšė Lialia – melodrama, apie nuopolius ir kilimus, dramas ir džiaugsmus neturtingos septyniolikmetės čigonės merginos Lialios Grigorievnos Rubinovos. Tai serialas apie nuoširdžios meilės paiešką, apie neteisybę ir savo gyvenimo kūrimą.
Šis ukrainiečių serialas “Vargšė Lialia” serialas pradėtas kurti 2014 metais ir baigtas 2017 metais, turi iš viso 54 serijas.

Serialo Vargšė Lialia apžvalga

Šis serialas dalinamas į tris istorijos linijas – iš vargšės Lialios pagrindinė veikėja virsta į gražuolę, tačiau ją pasiveja jos praeitis ir ji dingsta iš savo atrodo “tobulo” gyvenimo. Vėliau ji grįžta tam, kad surastų savo kūdikį.

Žiūrėkite serialą nemokamai – https://www.filmai.life/8902-vargse-lialia-1-sezonas-online.html

Pirma “Vargšė Lialia” serialo dalis – Vargšė Lialia

Serialas Vargšė Lialia

Čigonaitei Lialiai 17 metų ir ji gyvena pas senelius. Kadangi jos šeima turi itin daug skolų, norėdama jas išmokėti ji nusprendžia apvogti vienos vietinės turtingos šeimos namus – Svidorovų. Tačiau Lialios nelaimei nusikaltimo vietoje ją pagauna namo savininko sūnus Sergejus. Sergejus priima netikėtina sprendimą – vietoj to, kad iškviestų raudonplaukei įsibrovėlei policiją, jis pasiūlo vagilei … tekėti už jo. Lialia, nenorėdama papulti į kalėjimą – sutinka. Istorija prasideda ir kyla daug klausimų: ar vestuvės įvyks? Kaip išsispręs sudėtingas meilės keturkampis? Kurie iš veikėjų iš tikrųjų myli vienas kitą ir ar jie liks kartu?

Antra “Vargšė Lialia” serialo dalis – Gražuolė Lialia

Raudonplaukė čigonė Lialia – keičia savo gyvenimą. Iš Lialios ji tampa Katerina, pakeičia savo gyvenamąją vietą, stilių ir net gyvenimo būdą. Tačiau raudonplaukei veikėjai pasikeitus, jos vis tiek nepamiršta jos praeitis. Kaip ir tikrame gyvenime, taip ir čia – kai jau rodosi išsipildė viskas apie ką svajojo – Lialia turi vėl tvarkytis su savo praeitimi.

Trečia “Vargšė Lialia” serialo dalis – Lialios grįžimas

Lialios gyvenime įvyko dar didesni pokyčiai, ji po didelių gyvenimo išbandymų išvyko iš miesto ir apsigyveno toli nuo civilizacijos. Ji palaiko ryšį tik su Ana ir prašo jos netrikdyti, jei nėra tam poreikio. Tačiau po 6 mėnesių ji sužino, kad jos gimdyme dalyvavęs gydytojas mirė. Prieš mirtį gydytojas prisipažįsta, kad Lialios vaiką pardavė kitai moterei. Lialia grįžta iš “tremties” ir pradeda ieškoti savo kūdikio.

Vargšė Lialia serialo aktoriai

Žavingąją čigonės Lialios Grigorievnos Rubinovos vaidmenį atlieka Oksana Ždanova. Čigonaitės Lialios jaunikio Sergejaus Ivanovičio Sviridovo vaidmenį atlieka Aleksandras Popovas IV. Šis charizmatiškas duo įtrauks į šią įdomią meilės ir dramos istoriją.

Pabaigai
Tai serialas melodramų mėgėjams ir mėgėjoms, kurie turi savyje norą rasti tą vienintelę tikrą nuoširdžią meilę. Jei tokį norą turi, tai šis serialas, kaip tik tau.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 6
vidutinis įvertinimas - 4,33 iš 5
Loading...