Lazeris Sapphire 1200 – depiliacijos naujovė, kurią reikia išbandyti

Diodinis lazeris Sapphire 1200
[toc]
Plaukelių šalinimas – aktuali problema tiek vyrams, tiek moterims. Kiekvienas iš mūsų norime jaustis komfortiškai ir turėti puikią, glotnią odą. Šiai problemai spręsti jau nuo seno buvo pasitelktos įvairios technologijos grožio industrijoje, tarp jų ir specialūs lazeriai. Plaukų šalinimas lazeriu ne tik pašalina plaukelius iš pat šaknų, tačiau neleidžia jiems augti.

Šiandien, mes aptarsime naujos kartos diodinį lazerį Sapphire LS 1200, kuris plaukelius geba pašalinti net 1-2 metų laikotarpiui.

Kaip tai įmanoma?

Visas lazerio aptarsime šiame tekste.

Kokiu būdu veikia Sapphire LS 1200 lazeris?

Šalinimo procedūrą galima būtų apibūdinti taip: prie depiliuojamos vietos yra priglaudžiamas lazerio antgalis, kuris yra specialios formos, sukurtos taip, kad nesudėtingai būtų galima pasiekti sunkias vietas.

Kartu antgalio pagalba depiliuojama vieta yra atšaldoma iki -10 laipsnių celsijaus, kas užtikrina, jog oda yra pilnai apsaugoma nuo nudegimo.

Galiausiai lazeris savo specialaus ilgio 808 nm ilgio banga veikia plaukelį iki pat šaknies.

Lazerio Sapphire LS 1200 savybės

Pripažinkime, žodis depiliacija daugeliui asocijuojasi su skausmais ir nemalonumais. Tačiau šis naujos kartos lazeris yra pasiruošęs pakeisti jūsų požiūrį į šią grožio procedūrą. Jis pasižymi ne tik saugumu, komfortu, tačiau veiksmingumu ir universalumu.

Žemiau aptariame lazerio savybes.

Tinkamumas viskam

Vienas didžiausių senosios kartos grožio technologijų trūkumų buvo tai, jog ruošiantis depiliacijos procedūroms reikėdavo būti itin atsargiems, riboti save mėnesį nuo saulės prieš ir po depiliacijos procedūrų. Taip pat, labai dažnai atsirasdavo pigmento pakitimų odoje.

Kurdami šį lazeriai, mokslininkai pasirūpino tuo, jog jis tiktų visiems odos ir plaukelių tipams. Šiek tiek ilgesnė jo banga taip pat užtikrina veiksmingumą turint ir tamsesnę odą.

Tiesa, tam tikrų apribojimų vistiek reikia laikytis prieš šią procedūrą, ne mėnesiui, bet bent jau 2-4 dienas. Jei be buvimo saulėje išbūti negalėsite, tuomet reikėtų apsaugoti savo odą bent 30 SPF lygio kremu nuo saulės.

Pagrindinis šio lazerio bruožas – tai, jog galima paveikti ir pašalinti plaukelius iš bet kokios zonos ar tai būtų nugara, pečiai, biki zona ar veidas. Lazeris lengvai susitvarkys ir su tamsiais bei storais plaukais.

Veiksmingumas

Lazeris Sapphire LS 1200 pasižymi ilgesne šilumos banga kuri yra maždaug 808 nm ilgio. Tai jam leidžia efektyviau pasiekti plaukelių šaknį ir paveiktį ją visiškai panaikinus folikulą, nesvarbu kokią kūno vietą mes depiliuojame.

Tipiškai, glotniai odai gauti užtenka maždaug 4-7 procedūrų ciklo, 1-2 mėnesio tarpais. Žinoma, tikslus procedūrų skaičius priklausys nuo jūsų odos tipo, todėl tikslų skaičių galės pasakyti tik grožio procedūras jums atliksiantis ekspertas. Ciklą reikėtų kartos kas 1-2 metus.

Saugumas

Dar vienas dalykas kas daro lazerį LS 1200 išskirtinį, tai kur kas didesnis saugumas naudojime. Kaip jau minėjome, jis geba depiliuojamą vietą kartu ir atšaldyti iki 10 laipsnių šalčio temperatūros. Tai reiškia, jog visiškai panaikinama nudegimų grėsmė.

Kitas dalykas, pats lazeris yra labai lengvai reguliuojamas, todėl grožio specialistas galės nesunkiai jį pritaikyti prie jūsų odos tipo ir poreikių.

Komfortas

Galiausiai, itin svarbus dalykas procedūros metu yra komfortas žmogui. Ruoštis šiai procedūrai užtenka maždaug 2 savaičių, vietoje 6 savaičių kurių reikėdavo senos kartos diodiniams lazeriams. Taigi, procedūros kartu ir taupo jūsų laiką.

Norint pasiekti maksimalų efektyvumą, reikėtų per pasiruošimo laikotarpį vengti odos įdegio kremų, soliariumo, depiliacijos ir t.t.

Galiausiai komfortas ir atsispindi šaldymo procedūroje, kurią jau aprašėme prieš tai.

Kauno depiliacijos paslaugos

Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras  

Pabaigai

Grožio technologijos tobulėja nuolatos, jos tampa vis saugesnės ir komfortiškesnės. Manome, jog diodinis lazeris Sapphire LS 1200 Epil salone yra ypatingas aparatas gebantis užtikrinti saugią, efektyvią ir komfortišką depiliaciją kiekvienam žmogui.

Depiliacijos centrą Kaune rasite adresu: Kęstučio g. 93

 

Susiję Įrašai

Požiūris
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...