Vaikų gimtadienio idėjos – keletas įdėjų paversiančių jūsų gimtadienį originalų ir smagų

idejos vaiko gimtadieniui

Organizuojant gimtadienį mažiesiems, kiekvienais metais norisi sugalvoti kažką naujo ir maloniai juos nustebinti. Todėl, kartais gali pasirodyti, jog išties trūksta originalių įdėjų vaikų gimtadieniams.

Šiame straipsnyje mes aptarsime keletą iš jų, paversiančių jūsų vaiko gimtadienį – įsimintinu ir smagiu. Juk geriausios įdėjos – pačios paprasčiausios.

Kuo užsiimti gimtadienio metu? Keletas smagių įdėjų

[toc]

Gimtadienio be užsiėmimų – įsivaizduoti negalime. Pateikiame keletą minčių, ką veikti per vaiko gimtadienį.

Ieškote daugiau? 18 linksmų gimtadienio žaidimų vaikams

Muilo burbulai

Muilo burbulų žaidimai – smagūs visiems, tiek mažiems tiek dideliems. Ypač jei vaikas mažesnio amžiaus, tokia idėja – tikrai pasiteisins.

Pagalvokite kaip būtų smagu pasirungti kieno burbulas bus didesnis ar mažesnis? Ilgiau liks nesprogęs ar išliks ore? Muilo burbulų žaidimai – puikus būdas praleisti laiką.

Lobio ieškojimas

Nesvarbu ar gimtadienis vyksta lauke ar uždaroje patalpoje – tai gali būti puikūs būdas įtraukti vaikus į smagaus galvojimo procesą. Pagalvokite ką mėgsta švenčiantysis gimtadienį vaikas, jo draugai. Paruoškite keletą užuominų, mislių ir žinomą lobį – pagrindinį apdovanojimą už gerą darbą.

Bendras piešinys ar koliažas

piesinys

Kūrybinės užduotys per gimtadienį – puikus pasirinkimas su kuriuo neprašausite. Tai puiki proga praleisti laiką kartu su savo vaikais bei sukurti kažką išties įspūdingo.

Visko ko jums reikės tai didelio lapo popieriaus ir spalvinimo priemonių – pieštukų, flomasterių, kreidučių ir t.t.

O tada, leiskite sau būti kūrybiškiems ir pasveikinkite jubiliatą gražiu piešiniu ir maloniais žodžiais. Galutinis darbas atrodys nuostabiai.

Koliažo idėja – galbūt kiek sudėtingesnė, kadangi čia reikės daugiau pasiruošimo iš anksto. Paprašykite visų šventės dalyvių atsinešti savo nuotraukas kurios bus vėliau klijuojamos ant didelio popieriaus lapo.

Jei tema – pasakų veikėjai – galima nupiešti jubiliato pilį ir joje suklijuoti dalyvių nuotraukas. Toks koliažas įspūdinga ir kūrybiška kalėdinė dovana nuo visų.

Balionų žaidimai

Balionai gali būti ne tik puiki dekoracija, tačiau žaidimų priemonė. Juos galima smagiai išpaišyti nupiešiant ūsiukus, akytes ar ausytes ir paversti žmogeliuku, naudoti kaip priemonę žaidžiant estafetę ir panašiai. Jei mokate, galite net išlankstyti iš balionų įvairius gyvūnėlius.

Atsiminkite, net ir paprasčiausias užsiėmimas gali tapti įspūdingu, jei kartu su vaiku žais, pieš, statys – tėtis ir mama, todėl nesidrovėkite ir skirkite vaikams daug dėmesio per jiems skirtą šventę.

Žingsniai apie kuriuos reikia pagalvoti organizuojant vaiko gimtadienį

Pakvietimai

gimtadienio-pakvietimai

Kartais skambina tėvai, o kartais tėvai duoda užduotį patiems vaikams -sukviesti visus draugus į savo gimtadienį. Tačiau, kodėl neparašius kvietimo? Parašę kvietimus – vienu metu nušausite du zuikius.

Visų pirma atkris organizaciniai galvosūkiai – į kvietimą surašysite visą svarbiausią informaciją, vietą kurioje gimtadienis vyks, kada bus, kiek truks ir kokios dovanos jubiliatas norės. Antra – tai kur kas originalesnis būdas pakviesti kažką į gimtadienį ir tikrai žmonėms pasirodys kaip staigmena.

Nuotraukos

Turbūt visi žinome tą malonų kai kartu su šeima vartome nuotraukas ir prisimename žavingiausias prabėgusių metų akimirkas. Reikia nepamiršti, jog ir gimtadienių įamžinimas yra didžiulė vertybė. Ypač jei vaikas mažas, gimtadienius prisimins ne visus, o po kelerių metų jis galės vėl peržiūrėti jos akimirkas.

Kadangi tėvai rūpinasi organizavimu, o tai sukelia ir papildomų rūpesčių, ko gero patiems fotografuoti būtų sunkoka. Dėl šios priežasties būtų puiku pasisamdyti šventės fotografą ar operatorių ar paprašyti to padaryti pažįstamo žmogaus.

Maistas

Vaikų tikslas atėjus į gimtadienį – kuo daugiau pažaisti ir pabendrauti su kitais, o ne maistas. Tačiau jo pamiršti nevalia. Geriausiai vaikų gimtadieniui tinkantys dalykai – greiti, rankomis valgomi užkandžiai kaip sūrio lazdelės, sumuštinukai, sausainukai.

Svarbiausia žinoma – gėrimai. Nuo daug aktyvios veiklos, vaikai tikrai bus ištroškę, todėl būtina pasirūpinti dideliu skaičiumi gėrimų.

Teminiai gimtadieniai ir aprangos kodas

Teminio gimtadienio idejos

Vienas iš būdų gimtadienį paversti dar smagesniu, sugalvoti jam temą, paruošti pagal tai dekoracijas ir pagal tai tinkamai pasipuošti. Teminė šventė atrodys kartu puikiai atrodys ir nuotraukose. Šiuo atveju svarbu atsižvelgti į gimtadienio švenčiančio vaiko pomėgius.

Mažesniems vaikams ko gero labiausiai patiktų paprastos gimtadienio temos kaip gyvūnėliai, pasakų personažai. Vyresnių vaikų interesai keičiasi todėl čia dažniausiai tinkančios temos – filmų veikėjai, superherojai, princesės ir t.t

Remiantis gimtadienine tematika galima ne tik paruošti dekoracijas, tačiau ir pasipuošti. Kodėl nepaprašius šventės dalyvių apsirengti gimtadienio tema? Tai ne tik nustebins jubiliatą, tačiau prisidės prie bendros gimtadienio atmosferos.

Gimtadienio tortas

Saldumynas be kurio neįmanomas nei vienas gimtadienis. Torto norisi įspūdingo – tiek įspūdingo vizualiai, tiek tokio pat puikaus skonio. Deja, tačiau neretai pompastiški tortai būna pagaminti pasitelkiant sintetinius priedus tokius kaip dažus.

Šiuo atveju reikėtų teikti pirmenybę būtent skoniui ir vertei, o ne įspūdingai išvaizdai. Svarbu jog ši šventinė vaišė būtų sveika, lengva ir tinkanti mažiems skrandžiams. Juk tortas – labiau simbolinis patiekalas. Kitu atveju, galima gamintis tortą namuose, tuomet tikrai žinosite kokį tortą duodate šventės dalyviams. Arba galite kreiptis į mažas kepyklėles kurios iškeps tortą pagal jūsų pageidavimą.

Susiję Įrašai

Pasaulis
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 3
vidutinis įvertinimas - 5,00 iš 5
Loading...