Naminė dieta šunims: ką rinktis?

Ko gero kiekvienam naminių gyvūnų augintojui yra svarbu tinkamai pamaitinti savo numylėtinį. Žmonės dažniausia renkasi gyvūnų maistą iš parduotuvių, jam būnant tiek sausame, tiek skystame pavidale. Tačiau, kaip teigia veterinarai yra galimas ir kiek paprastesnis gyvūnų maitinimo metodas, užtikrinantis jūsų augintinio tinkamą mitybą – specifinio naminio maisto ruošimas.

 

namine dieta sunims svarbiausi produktai
Šiame straipsnyje pateikiame kasdienio maisto idėjas jūsų gyvūnams kurį galite paruošti iš paprastos produkcijos ir kuris bus puikus mitybos pagrindas jam suteiks energijos ir nežalos sveikatos.

[toc]

Nustebsite sužinoję, jog dauguma namuose esančių produktų šunims suteikia lygiai tokią pačią mitybinę naudą kaip ir žmogui.

Neriebi mėsa (kalakutiena ar vištiena, be odos is kaulų)

Perkant mėsą saviems patiekalams gaminti, ją laisvai galime duoti ir šunims. Ją reiktų tinkamai termiškai apdoroti, tam, kad išvengti galimų susirgimų, tokių, kaip salmonėliozė bei nuimti odą ir kaulus, kurie gali nereikalingaii apsunkinti šuns skrandį ar net juos užspranginti. Tai gali būti puikus naudingųjų medžiagų, tokių kaip proteinas, šaltinis bei suteiks gyvūnui jam reikiamos energijos.

Kiaušiniai (kepti, virti)

Nors tai gali suteikti reikiamo proteino, selenio, riboflavino elementų kiekį bei stiprinti kaulus, reikia duoti kiek rečiau, kadangi didelis cholesterolio kiekis esantis juose, kaip ir žmogui, gali būti pavojingas jūsų augintiniui.

Daržovės (virtos, žalios)

Kaip ir žmogui, tai šuniui tinkamas vartototi produktas, suteiks jūsų augintiniui reikiamą vitaminų kiekį neperkant procesuoto maisto ir leidžiantis maitinti namuose.

Makaronai (be priedų)

Puikus energijos šaltinis, kaip ir žmogui, tačiau galbūt sunkiau pateikiamas gyvūnui, dėl menkai juos traukiančio, natūralaus makaronų skonio.

Žuvis (dauguma, įskaitant lašišą ir tuną)

Puikiai tinka šunims turintiems alergijas tam tikriems mėsos produktams (jautiena, vištiena, kalakutiena), kadangi žuvis tai pat yra puikus “Omega-3” riebiųjų rūgščių, proteino bei geležies šaltinis. Tai padeda stiprinti šuns organizmą bei apsaugoti jo kūną nuo tam tikrų negalavimų tokių kaip uždegimai.

Šių rūšių produktai ne tik palengvins jūsų kasdienybę žinant, jog jūsų augintinis tinkamai pamaitintas, kadangi jūs žinosite kiekvieno produkto nešamą naudą jo organizmui. Žinoma, prieš taikant namų mitybos metodiką būtinai pasikonsultuokite su veterinaru, nes būtent jis geriausiai žinos, kokius produktus reikės paruošti.

DĖMESIO! Rekomenduojame. Šunų maistas „SPECIFIC”.

Nors gaminti maistą namuose savo augintiniui yra puikus įprotis, ne visuomet galime rasti tam laiko. Todėl, siūlome alternatyvą – naminei dietai pritaikytus maisto produktus.

Profesionalus maistas šunims SPECIFIC – puikus pasirinkimas jūsų augintinio mitybai.  Šiuos maisto rinkinius sudaro tik natūralūs produktai, todėl galite būti garantuoti, jog jūsų keturkojis draugas maitinsis visaverte mityba. Visai kaip gaminti maistą pačiam!

Susiję Įrašai

Pasaulis
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 1
vidutinis įvertinimas - 5,00 iš 5
Loading...