Viskas, ką turite žinoti apie automobilio nuomą Lietuvoje

automobilių nuomaAutomobilis – tai greitas bei paprastas būdas pasiekti kelionės tikslą. Tai yra praktiškas variantas, kuris sutaupo daug laiko, yra komfortiškas bei modernus.

Tiems, kurie negali sau leisti įsigyti tokios transporto priemonės, automobilių nuoma Lietuvoje tampa vis populiaresnė. Šiame straipsnyje aptarsime aspektus, kuriuos reikia žinoti prieš pasiryžtant automobilio nuomai.

Kompanijos pasirinkimas

Tinkamą bendrovę galima pasirinkti ir internetu, kadangi taip bus lengviau palyginti visus įmanomus variantus. Visą laiką atkreipkite dėmesį į rekomendacijas, komentarus bei atsiliepimus. Taip pat galima atkreipti dėmesį, jog sąlygos gali keistis priklausant nuo to ar renkamasi ilgalaikė automobilių nuoma ar trumpam laikui.

Geriausias variantas rinktis tokią kompaniją, kurį yra plačiai žinoma, Jūsų pažįstamų rekomenduojama. Tokiu atveju galite išvengti nesusipratimų bei problemų nuomos metu ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Išsirinkę norimą kompaniją nepamirškite, kad reikia palikti užstatą, kuris vėliau bus išskaičiuotas iš bendros nuomos kainos.

Yra įmonių, kurios siūlo savo paslaugas ypač žemomis kainomis, bet reikia būti labai atsargiems tokiu atveju. Neretai tokių bendrovių automobilių kokybė būna gana prasta, o nelaimės atvejais kompanija stengiasi išvengti bet kokios atsakomybės. Taip pat Jūs gali įkyriai skatinti įsigyti papildomą draudimą ir taip sumažinti nuomininko atsakomybę avarijos metu.

Sąlygos

Automobilių nuomos bendrovės dažniausiai turi minimalų laikotarpį, kuriam būtų galima išsinuomoti automobilį. Paprastai tai para, kalbant apie mikroautobusus minimalus laikotarpis gali sumažėti iki kelių valandų.

Taip pat egzistuoja ir ilgalaikė nuoma, tad dėl maksimalaus nuomos laikotarpio galima atskirai tartis su konkrečia įmone, norint pratęsti nuomos laikotarpį užtenka tiesiog iš anksto paskambinti ir pranešti apie tai. Galutinė automobilio nuomos kaina bus automatiškai paskaičiuota.
Kita sąlyga –  yra turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, kurio kopiją reikia nusiųsti bendrovei. Taip pat dažniausiai minimalus vairavimo stažas turėtų būti ne mažesnis negu dveji metai, kitaip transporto priemonės nepavyks išsinuomoti.

Nelaimingų atsitikimų atvejai

Išsinuomojus automobilį, geriausia yra iš karto įsigyti papildomą draudimą, kuris Jūs saugos kelionės metu ir apdraus nuo visų nelaimingų atsitikimų. Pigiausia būtų įsigyti tokio tipo draudimą toje pačioje kompanijoje, kurioje nuomojatės automobilį, kadangi darant tai su tarpininkų pagalba, tokia pati paslauga gali Jums kainuoti daugiau.

Atsitikus nelaimei, reikia iš karto kreiptis į tą įmonę, kurioje nuomojatės automobilį ir ji sutvarkys visus iškilusius nesklandumus. Kadangi visi automobiliai yra drausti, o įsigijus ir papildomą draudimą, galima būti ramiam, nes nelaimės atvejų Jums nereikės padengti išlaidų.

Taip pat dar vienas niuansas yra tai, kad mašina klientui duodama su tam tikru degalų kiekiu. Kai klientas grąžina mašina jam reikia būtinai patikrinti, kad degalų lygis būtų toks pats, kaip buvo tuo metu kai jam buvo suteikta mašina.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme aspektus, kuriuos reikia žinoti prieš išsinuomojant automobilį Lietuvos bendrovėse. Tai labai svarbus dalykai, kuriuos reikia būtinai įsisavinti ir nepamiršti atlikti nuomos metu, tada galima bus džiaugtis prabangia bei patogia kelione į Jūsų paskirtą vietą.

Susiję Įrašai

Požiūris
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...