Kaip įsigyti hostingą su 50% nuolaida?

kas yra hostingas

Norėdami patalpinti savo tinklapį ir rasti tinkamo hostingo tiekėjo, labai svarbu atkreipti dėmesį į 3 svarbiausius aspektus:

  • Talpinimo plano kainą
  • Ar hostingo tiekėjas turi palaikymą komandą
  • Serverio uptime (serverio funkcionalumo lygį)

Prieš skaitant patarimus apie tai kaip išsirinkti hostingą, susipažinkite su galimybe gauti 50% nuolaidą hostingo paslaugomis. *Straipsnyje yra affiliate nuorodos.

Rekomenduojamas hostingas →

Kaip gauti hostingo premiją?

Perkant talpinimo planą vienam tinklapiui ar keliems, jūs gaunate 50% premiją nuo sumokėtos sumos. Ši premija gali būti panaudota pratęsiant turimą hostingo planą, padengiant išlaidas  premijos taškais.

Kokį talpinimo planą pasirinkti?

Jeigu planuojate talpinti tik vieną tinklalapį, tada jums užtenką talpinimo plano “Svetainei”.

Jei planuojate talpinti daugiau nei vieną tinklalapį, pasirinkite planą “Universalus”.

Jeigu jūsų tinklapyje numatomas labai aukštas lankomumas, pvz nuo 50 000 lankytojų per dieną, tada verta apsvarstyti planą “Verslui”

DĖMESIO:

Jeigu kol kas esate neapsisprendę kokį hostingo tiekėją pasirinkti, skaitykite toliau ir sužinokite kokie faktoriai yra svarbiausi pasirenkant hostingo pardavėją.

Skubi online pagalba

Dauguma klientų įsigydami hostingą, atkreipia dėmesį tik į kainą. Tačiau, jeigu atsirado problemų dėl serverio, kuriame jūs talpinate savo tinklalapį, ar pagalvojote kaip greitai tiekėjo komanda galės išspręsti jūsų problemą?

Jeigu jūsų pasirinktas hostingas turi tik elektroninį komunikacijos būdą ir neturi tiesioginio telefono, kur jūs galėtumėte paskambinti ir operatyviai išspręsti klausimą, tai nėra geras ženklas. Dažniausiai, problemos atsiranda netikėtai ir netinkamu metu.

Ar jūs pasiruošę laukti 2-3 darbo dienas, kad galėtumėte atgaivinti savo tinklalapį? Dviejų dienų užtenka tam, kad jūsų turimos pozicijos Google paieškos sistemoje nukristų iki žemiausių.

Po tokių incidentų, tenka laukti iki pusės metų, kol jūsų buvusios pozicijos atsigaus.

Ar serveris yra stabilus?

Serverio stabilumas yra kritinis tinklalapio reitingavimo faktorius. Jeigu jūsų tinklalapis konkuruoja Google paieškos sistemoje pagal raktažodžius su vidutine ar aukščiausia konkurencija labai svarbu stebėti jūsų serverio stabilumą.

Tai galima padaryti prisijungus prie Google Search Console kur galima patikrinti “Site errors” statusą, kaip parodyta paveiksliuke

search-console-rodmenys

Kaip rodo praktika, serverio stabilumas, gali būti lemiamas faktorius, kuris neleidžia tinklapiui išsikelti aukščiau arba dėl kurio projektas gali prarasti pozicijas.

Kas yra hostingas?

Hostingas – tai vieta kurioje keliamas visas svetainės turinys. Kitaip tariant, tai svarbiausias jūsų svetainės elementas nuo kurio neabejotinai priklauso jūsų tinklalapio ir verslo sekmė.

Plačiau apie hostingą, jo technines savybes galite skaityti čia

Kodėl šiame straipsnyje yra rekomenduojamas serveriai.lt hostingas?

Šiame straipsnyje yra pateiktos rekomendacijos ir tai yra subjektyvi nuomonė, kurį yra pagrįstą kelių metų patirtimi dirbant su įvairiais projektais ir įvairiais hostingo paslaugų teikėjais.

Serveriai.lt yra žinomas kaip vienas iš geriausių šios paslaugos tiekėjų, kuris labai greitai reaguoja į problemas, turi kompetentingą komandą ir vieną iš geriausių serverio uptime rodiklių.

Rekomenduojamas hostingas nuo €3 →

Susiję Įrašai

SEO & Rinkodara
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
balsų skaičius - 1
vidutinis įvertinimas - 5,00 iš 5
Loading...