Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę? 5 žingsniai, kad rastumėte tobulą modelį!

vestuvinės suknėlės

Žinoma, jūsų svajonių vestuvinė suknelė turėtų būti tobula, tačiau nuo ko pradėti ir kur jos ieškoti? 5 žingsniai, kad rastumėte tobulą modelį!

Pats laikas pradėti ieškoti vestuvinės suknelės – tą akimirką, apie kurią taip ilgai svajojote. Žinote, kad reikia rasti tobulą vestuvinę suknelę, bet nuo ko pradėti? Paruošėme jums penkis patarimus, kuriais mielai dalinamės, užsirašykite!

1 žingsnis Stilius

Visų pirma, nustatykite, kokio stiliaus norėtumėte matyti savo vestuvinę suknelę. Tai labai padės ieškant ir renkantis „savo“ modelį. Vestuvinės suknelės stilius priklauso nuo šventės koncepcijos. Nors nuotaka turi visišką teisę atrodyti būtent taip, kaip nori, o ne pagal patį vestuvių stilių. Viskas priklauso nuo noro. Nuo šiandien jaunavedžiai vis dažniau savo charakterį bando atspindėti vestuvių šventės koncepcijoje, todėl suknelės stilių galima derinti prie šventės stiliaus, be jokių apribojimų.

Be to, asortimentas leidžia tai padaryti. Raukiniai, gilios V formos iškirptės, taip pat suknelės užsegamos apykakle, arba apnuogintais pečiais. Tiek siauros, tiek didelės rankovės, gėlių motyvai, siuvinėjimai ir net suknelės ilgis – visa tai leidžia sukurti individualų nuotakos įvaizdį.

2 žingsnis: Audinys

Nuotakos įvaizdį sudaro pačios merginos įvaizdis ir iškilmingo renginio nuotaika, jo idėjos ir stilius. Apskritai vestuvių renginiai skirstomi į du tipus: viduje ir lauke. Atitinkamai, dvi pagrindinės kryptys renkantis įvaizdį – klasikinė nuotaka ir lengvesnis, arčiau natūralumo variantas.

Iš to išplaukia, kad suknelę vestuvėms reikėtų rinktis kuo lengvesnę, iš natūralaus šilko šifono arba kambro, galbūt lengvo tinklelio. Taip pat atkreipkite dėmesį į medvilnę, viskozę ir tencelį. Net jei prie suknelės yra korsetas, nuotakai bus daug maloniau būti korsete, pagamintame iš medvilnės atlaso, nei iš akrilo medžiagų.

3 žingsnis. Spalva

Turite pasirinkti suknelę pagal spalvų schemą, atitinkančią jūsų spalvos tipą. Yra daug baltos spalvos atspalvių, o kad jums būtų lengviau išsiaiškinti ir nustatyti, kuris atspalvis jums tinka – mes pateikėme parinktis, taip pat apie kiekvieną iš jų. kuo detaliau:

  • Balta: tikroji spalva puikiai tiks tamsios odos savininkėms, dėl kontrastų tokiu atveju gaunamas puikus derinys. Balta turi daug atspalvių. Tačiau dauguma nuotakų renkasi pienišką spalvą. Stilizuotoms vestuvėms aktualios bus ir spalvotos vestuvinės suknelės.
  • Snieguolė: ryškiai balta, sniego spalva. Atkreipkite dėmesį, kad nuotakos, turinčios tamsų odos atspalvį, turėtų rinktis būtent šį atspalvį, tačiau, nepaisant to, jis puikiai tiks nuotakoms, turinčioms vėsų odos atspalvį!
  • Ecru: Blyškiai pilkai geltona arba šviesiai pilkai gelsvai ruda, nebalinto šilko ar lino spalva, puikiai dera su įdegusia oda.
  • Perlas: perlų spalva. Šį atspalvį galima priskirti universaliam.
  • Dramblio kaulas: Ši spalva yra artimesnė smėlio spalvos nei baltai. Tai šilčiausias atspalvis šviesioje spalvų paletėje. Jei turite labai šviesią odą, tuomet turėtumėte pasirinkti šią spalvą!
  • Miltelinė rožinė: subtilus spalvų derinys, labai artimas smėlio ir persiko spalvoms.
  • Nude: spalvų paletėje yra arčiau smėlio spalvos nei grynai baltos spalvos. Tai šilčiausias baltos spalvos atspalvis. Jei turite labai šviesų odos atspalvį, geriausia teikti pirmenybę šiam konkrečiam atspalviui.
  • Šampanas: Šis atspalvis yra švelnus ir auksinis, kaip ir gėrimas, kurio vardu jis pavadintas. Ši spalva nėra universali, tačiau puikiai tiks tamsios odos nuotakoms.

4 žingsnis. Forma

Greičiausiai jau turite idėjų, kaip turėtų atrodyti jūsų vestuvinė suknelė, tačiau ar esate tikri, kad būtent šis stilius jums puikiai tiks? Nepaisant „meilės iš pirmo žvilgsnio“, turite suprasti, kad galbūt jūsų ideali suknelė ir svajonės bei tai, ką gausite realybėje, gali labai skirtis. Kad išsiaiškintumėte, kas jums tinka, mes jums pasakysime, kokio stiliaus apranga labiausiai tinka konkrečiam figūros tipui.

Figūros tipas „smėlio laikrodis“: pats figūros tipo pavadinimas – smėlio laikrodis kalba pats už save. Įsivaizduokite proporcingas krūtinės, pečių ir klubų formas, kurias jungia ryškus juosmuo. Grakštūs silueto išlinkimai ir kūno ilgį atitinkančios kojos dažnai yra smėlio laikrodžio tipo privalumas.

Atkreipkite dėmesį, kad toks figūros aprašymas tinka ne tik lieknoms moterims, bet ir nuostabių formų damoms. Atkreipkite dėmesį į sukneles, kurių kirpimas pabrėš jūsų siluetą ir sukurs subtilų moterišką įvaizdį. Atkreipkite dėmesį į šiuos suknelių modelius: 1. suknelę aptempta iškirpte ir plačiu sijonu, besitęsiančiu per klubus; 2. suknelių modeliai, akcentuojant juosmenį.

5 žingsnis. Patogumas

Nepamirškite, kad savo šventėje būsite viena kertinių figūrų, todėl su pasirinkta apranga turėtumėte jaustis patogiai.  Daugelis vestuvių specialistų nuotakos norą sukurti originalų įvaizdį suvokia tik pliuso ženklu, bet aš savo ruožtu norėčiau pabrėžti. kad sukurti tikrai stilingas ir kūrybingas vestuves įvaizdis yra daug sudėtingesnis nei klasikinis. Taip! už originalumą?

Pavyzdžiui, jei nuotaka tikrai 100% įsitikinusi savo puikiu skoniu, jei ji yra menininkė, aktorė ar kūrybinės profesijos žmogus, taip pat ir tuo atveju, kai su ja įvaizdį kuria profesionalus stilistas. Tačiau, deja, dažnai tos nuotakos, kurios iš prigimties nėra tokios, dažnai impulsyviai renkasi kurti kūrybišką įvaizdį. Bet kuriame naujametiniame vakarėlyje galite būti originalus, o vestuvėse prašome būti savimi.

Šaltinis: santuoka.lt

Susiję Įrašai

Požiūris
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...