6 priežastys dėl ko SEO apleidimas gali turėti negatyvių pasekmių online verslui

Pasamdėte SEO agentūrą tačiau negaunate tokių rezultatų kokių norite? Galvojate visą šį reikalą tiesiog mesti ir pamiršti?
[toc]
Žinoma, tai nereiškia jog nereikia ieškoti geriausių srities specialistų. Rezultatai juk turi būti. Taip pat neturėtumėte toliau mokėti SEO įmonei kuri seka pasenusiomis tendencijomis, ar naudotis paslaugomis jeigu tai kelia per didelius finansinius nuostolius.

Tačiau turite gerai pagalvoti prieš staigiai atleidžiant savo SEO agentūrą, gali būti, jog savo verslui atnešite nepakeliamus sunkumus.

Štai 6 aspektai apie kuriuos reikia pagalvoti prieš atleidžiant savo seo firmą.

Jūsų lankytojų srautas sumažės atsisakius SEO agentūros paslaugų

Jeigu pamatėte didesnį klientų srautą tuo metu kai dirbote su SEO, jis kris. Trumpai ir paprastai. Jeigu suteikėte savo agentūra labai mažai laiko, tarkime porą mėnesių, jūsų svetainė nepasieks savo pilno potencialo paeiškos sistemų reitinguose.

Galbūt būsite šiek tiek pakilę, tačiau akimirksniu nukrisite. Taip yra todėl, jog SEO agentūra išmano geriausią praktiką kuria remiantis reikia prižiūrėti svetainę, ją pildyti ir tobulinti. Tai tas pats kaip prižiūrėti savo namus, juos apleidus atsiras gedimai, jie pradės griūti.

SEO turinys lieka svarbiausias

Dar vienas priežastis dėl ko neverta apleisti SEO agentūros paslaugų yra pats SEO, tiksliau turinys – vienas iš pagrindinių SEO faktorių. Gera SEO agentūra pasirūpins, jog optimizuotas turinys jūsų svetainėje bus keliamas reguliariai. Atsisakę SEO agentūros galėsite pamiršti blogo įrašus, turinio atnaujinimus, straipsnius.

Konkurentai jus aplenks be SEO paslaugų

Jeigu bendradarbiavote su savo agentūra ir atsisakėte jos paslaugų, tikėtina, jog jūsų konkurentai jus aplenks. To pasekoje, kris svetainės reitingai ir lankytojų srautai. Kam tai bus naudinga? Visiems kitiems – tik ne jums.

Nesvarbu ar agentūra su kuria dirbate yra tarptautinio mąsto, ar vietinė, privalote konkuruoti su jais, o ne atsisakyti potencialios sekmės.

Gera SEO agentūra pasakys ką jūs darote blogai

Daugumai žmonių norisi turėti kuo įmantresnę svetainę. Nuotraukų galerijos, skaidrės, iššokantys langeliai, sudėtingi langeliai. Kompetentinga SEO agentūra jums greitai pasakys jog tokia pompastika – retai atneš pasisekimo.

Matote, įrengus kuo daugiau savybių svetainėje be SEO specialistų pagalbos – pagalys į jūsų ratus. Svetainės puslapiai krausis lėtai, sunkės ir adaptacija mobiliesiems įrenginiams. Kitaip tariant, jūsų reitingai kris, kadangi šie aspektai yra vieni iš svarbiausių rankuojant svetainę.

Svetainės dizainas ir pritaikymas yra labai svarbus, o kas gali padaryti geriau, nei kvalifikuoti SEO specialistai?

Kompetentinga SEO agentūra taikosi prie algoritmų pokyčių

SEO agentūros nuolat domisi ir žino, kaip keičiasi paieškos sistemų reikalavimai svetainėms. O jie keičiasi ypač dažnai. Jie geba pastebėti kai jie įvyksta ir žino kokias metodikas reikia taikyti tinklalapiui.

Vien per 2017m. “Google” atliko 14 pakeitimų savo paeiškos sistemoje. Štai, kokie budrūs turi būti SEO agentūros specialistai. Jie turėti mokėti pritaikyti kiekvieno kliento svetainę nuolatiniams pokyčiams ir apsaugoti ją nuo negatyvių pasekmių.

Gera SEO kompanija neprižadės rezultatų per naktį

Jeigu tikitės SEO rezultatų jau kitą dieną – jums nesiseks su jokia SEO agentūra. Kompanija siūlanti rezultatus akimirksniu arba meluoja, arba naudoja vadinamuosius “black-hat” arba draudžiamuosius optimizacijos metodus.

Galbūt pakilsite reitinguose, tačiau greitai gausite paieškos sistemos filtrą, po kurio top pozicijų nematysite dar ilgai.

Turite būti kantrūs dirbant su SEO specialistais. Pirminiai rezultatai matosi 8-12 savaičių tarpe, o kartais prireikia net pusmečio, jog pasiektumėte tikrai reikšmingus rezultatus.

Pasikartosime dar kartą. SEO – sudėtingas ir nelengvas darbas reikalaujantis specialisto išmanymo. Jeigu norite matyti rezultatus – reikia laiko. Taigi, prieš nutraukdami veiklą su savo agentūra pagalvokite kokias pasėkmes marketingo atžvilgiu tai turės ilgaainiui.

Parengė https://www.bcon.lt

Susiję Įrašai

Verslas
Taip Pat Skaitykite
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(Įvertinimų dar nėra)
Loading...